BLACK and DECKER GTC1850LFC aku nůžky na živý plot

Aku nůžky s řeznou délkou 500 mm, rozestup nožů 18 mm

BLACK and DECKER GTC1850LFC aku nůžky na živý plot
GTC1850LFCKód produktu:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Black and Decker GTC1850LFC sú praktické a výkonné akumulátorové nožnice na živý plot, s ktorými sa vaša záhrada stane miestom odpočinku a relaxácie. Aku nožnice GTC1850LFC využívajú ako zdroj energie batériu s inovatívnou technológiou LI-ion, ktorá je známa svojimi nespornými kvalitami. Nedochádza s ňou totiž k samovybíjaniu, takže je vždy pripravená k výkonu. S výbornými akumulátorovými nožnicami na živý plot dosiahnete vždy skvelé výsledky a práca s nimi vás bude baviť!

 Pomerne nízka hmotnosť spoločne s mäkkou rukoväťou robí záhradné nožnice GTC1850LFC pohodlnými, ľahko ovládateľnými a komfortnými. Asymetrické dvojčinné nože vám budú perfektne vyhovovať aj v zle dostupných miestach a nikdy vás nesklamú. Váš živý plot dostane dĺžku, výšku, šírku a tvar podľa vašich predstáv. Stavte na praktické aku nožnice na živý plot od značky Black and Decker, ktoré šetria váš čas, námahu a vždy odvedú prácu, za ktorú sa rozhodne nebudete musieť hanbiť!

Konštrukcia nožníc Black and Decker GTC1850LFC je mimoriadne robustná, kvalitná a ergonomická. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam sú tieto aku nožnice vhodné takmer pre kohokoľvek. Poteší vás tiež príjemná cena a príťažlivý dizajn tohto nevyhnutného záhradného pomocníka! Pohodlná konštrukcia úchopu a držanie prednej rukoväti po celom obvode nožníc zaistí jednoduchosť ovládania. Praktický úchop s presne vyváženou váhou medzi rukoväťou ušetrí zbytočnú prácu, zefektívni a zrýchli ju.

GTC1850LFC vlastní obojručne ovládateľný spínač, ktorý zabráni nechcenému spusteniu, čím dbá o vašu bezpečnosť. Inovatívne aku nožnice Black and Decker na živý plot šetria váščas, energiu, peniaze a vždy je na nich spoľahnutie! Zaobstarajte si kvalitné, presné, výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot Black and Decker GTC1850LFC, bez ktorých sa pri úpravách kríkov, stromčekov a živých plotov na vašej záhrade jednoducho nezaobídete!

Výhody akumulátorových nožníc na živý plot Black and Decker GTC1850LFC:

  • ľahké a komfortné ovládanie nožníc
  • napájanie pomocou akumulátora s inovatívnou technológiou LI-ion
  • vysoký výkon a optimálna dĺžka čepele s asymetrickým ostrím pre efektívne a jednoduché strihanie kríkov
  • ergonomický dizajn rukoväti
  • obojručne ovládateľný spínač - zabraňuje nechcenému spusteniu
Součástí dodávky:
rychlonabíječka, baterie není standardní součástí dodávky
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů