Doprava a platba

DPD - Kuriérska služba

Dopravné: 5 €

Tovar vám zašleme prostredníctvom kuriérskej služby DPD na fakturačnú, prípadne doručovaciu adresu. O odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou emailu, kde bude uvedený kontakt na prepravcu – DPD a číslo balíka, ktoré bolo zásielke pridelené. Doručenie prebehne v pracovné dni v čase obvyklého pracovného času.


Platba dobierkou

Poplatok: 1,9 €

Platba pri doručení tovaru kuriérskou službou na fakturačnú, resp. doručovaciu adresu uvedenú v objednávke. U zásielok odoslaných prostredníctvom kuriérskej služby DPD je možné platiť iba platobnou kartou.


Platba bankovým prevodom

Poplatok: ZADARMO

Po dokončení objednávky Vám zašleme informácie o čísle účtu a spôsobe úhrady objednaného tovaru na Váš e-mail. Tovar vám vyexpedujeme alebo objednáme u dodávateľa (podľa dostupnosti) po pripísaní požadovanej sumy na náš bankový účet.


Platba cez platobnú bránu GoPay

Poplatok: ZADARMO

Platobné brány GoPay, pomocou ktorých realizujeme vybrané platobné metódy prevádzkuje spoločnosť WORLDLINE S.A./N.V, ktorá je držiteľom povolenia od ČNB (Českej Národnej Banky) a podlieha prísnej regulácii ČNB. Akékoľvek odovzdávanie citlivých údajov prebieha zabezpečeným šifrovaným spojením pomocou SSL alebo 3D-Secure. Klient má istotu bezpečia zverených údajov ako napr. číslo kreditnej karty.


Cena dopravy nad 50 kg

Pri nadrozmerných výrobkoch bude cena prepravného stanovená podľa celkovej hmotnosti objednaného tovaru a miesta vykládky. Po prijatí objednávky bude klient o celkovej cene prepravy telefonicky alebo mailom informovaný a o túto cenu bude navýšená celková hodnota objednávky.

  • Hmotnosť do 150 Kg - 15 €
  • Hmotnosť do 250 Kg - 20 €
  • Hmotnosť do 350 Kg - 25 €
  • Hmotnosť nad 350 Kg - 35 €