Vážení zákazníci Rucne-naradie.sk, máme nový vzhľad, všetko ostatné zostáva pri starom.

Doprava a platba

DPD - Kuriérska služba

Dopravné: 5 €

Vami objednaný tovar doručujeme podľa váhy a balenia prostredníctvom prepravných firiem DPD. Tovar bude doručený na fakturačnú adresu, prípadne doručovaciu adresu, ak je táto zadaná v objednávke, prípadne upresnená zákazníkom pred odoslaním tovaru (o odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou emailu, kde bude uvedený kontakt na prepravcu-číslo balíka, ktoré bolo zásielke pridelené). Doručenie prebehne v pracovné dni v čase obvyklej pracovnej doby.


Platba dobierkou

Poplatok: ZADARMO

Platba pri doručení tovaru kuriérskou službou na fakturačnú, resp. doručovaciu adresu uvedenú v objednávke. U zásielok odoslaných prostredníctvom kuriérskej služby DPD je možné platiť iba platobnou kartou.

Platba bankovým prevodom

Poplatok: ZADARMO

Po dokončení objednávky Vám zašleme informace o čísle účtu a způsobu úhrady objednaného zboží na Váš e-mail. Vaše zboží bude expedováno ihned po připsání požadované sumy na účet a naskladnění.


Platobné metódy realizované cez GoPay

Platobné brány GoPay, pomocou ktorých realizujeme vybrané platobné metódy prevádzkuje spoločnosť WORLDLINE S.A./N.V, ktorá je držiteľom povolenia od ČNB (Českej Národnej Banky) a podlieha prísnej regulácii ČNB. Akékoľvek odovzdávanie citlivých údajov prebieha zabezpečeným šifrovaným spojením pomocou SSL alebo 3D-Secure. Klient má istotu bezpečia zverených údajov ako napr. číslo kreditnej karty.

Žiadne citlivé údaje, ako zostatok na účte, číslo kreditnej karty a ďalšie informácie sa nedostanú k prevádzkovateľovi Rucne-Naradie.sk - prevádzkovateľ Rucne-Naradie.sk zistí iba výsledok transakcie.


Cena dopravy nad 50 kg

Pri nestandardných výrobkoch bude cena prepravného stanovená podľa celkovej hmotnosti objednaného tovaru a miesta vykládky. Po prijatí objednávky bude klient o celkovej cene prepravy telefonicky alebo mailom informovaný ao túto cenu bude navýšená celková hodnota objednávky.

  • Hmotnosť do 150 Kg - 15 €
  • Hmotnosť do 250 Kg - 20 €
  • Hmotnosť do 350 Kg - 25 €
  • Hmotnosť nad 350 Kg - 35 €