BLACK+DECKER akumulátorové nožnice BCPP18D1

Kód: BCPP18D1
Akcia
Značka: BLACK+DECKER
€119,80 €119,80 / 1 ks
Skladom (>10 ks)
Možnosti doručenia
akumulátorové nožnice 18 V, max. priemer 25 mm, 1x batéria 2,0 Ah

Detailné informácie

Podrobný popis

Ukážka strihania vetvy s BCPP18

BCPP18D1

  • 1x aku 18V (2,0 Ah)
  • 1x nabíjačka

Akumulátorové nožnice Black+Decker BCPP18 z bezdrôtového systému Power Connect predstavujú špecialistu na pohodlné strihanie vetiev a vetvičiek. S akumulátorovými nožnicami BCPP18D1 nebudete závislí od pripojenia k elektrickej sieti, čo vám poskytuje väčšiu slobodu a flexibilitu pri práci na záhrade alebo okolo domu.

Moderný 18V Li-Ion akumulátor s dlhou výdržou

Akumulátorové nožnice BCPP18 výrobcu Black+Decker ponúkajú vynikajúcu výdrž batérie. Pri použití moderného 18V akumulátora Li-Ion s kapacitou 2.0 Ah (súčasťou balenia) je možné vykonať až 500 rezov na jedno nabitie. Zvýšená kapacita batérie vám umožňuje nezávisle pracovať dlhšiu dobu bez potreby častého nabíjania. Bez ohľadu na to, či sa jedná o strihanie vetiev, kríkov alebo stoniek.

Jednoduché strihanie vetiev do priemeru 25 mm

BLACK+DECKER akumulátorové nožnice BCPP18D1 sú vybavené aj odolnou čepeľou, ktorá je schopná ľahko strihať vetvy s priemerom až 25 mm. Bez ohľadu na hrúbku materiálu, s týmito nožnicami sa vám podarí urobiť rez bez námahy as dobrou presnosťou. Jednou z dôležitých bezpečnostných funkcií týchto nožníc je navyše spúšť rezu, ktorá je aktivovaná iba po stlačení bezpečnostného spínača. Toto nastavenie zaisťuje, že nožnice sa neotvoria alebo neaktivujú náhodne, čo zvyšuje ochranu a bezpečnosť pri používaní.

Pohodlné ovládanie bez namáhania zápästia

Vďaka ľahkej konštrukcii prestrihávacích nožníc (1,3 kg) sa znižuje únavnosť pri dlhom používaní. Môžete sa tak venovať svojim úlohám bez zbytočného namáhania ruky a zápästia. Nízka hmotnosť nožníc však neznamená žiadne kompromisy výkonu. Black+Decker sa zameriava na kombináciu ľahkého designu s dostatočnou silou pre efektívne strihanie. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny záhradník alebo nadšený záhradkár, nožnice BCPP18D1 vám poskytnú ľahké a pohodlné používanie po celú dobu vašej práce.

Batéria a nabíjačka 18V Power Connect

Batériové nožnice BCPP18 sú súčasťou 18V akumulátorového systému Power Connect výrobcu Black+Decker. Vďaka tomuto systému môžete jednoducho zdieľať batériu medzi rôznymi nástrojmi a bez ohľadu na to, či potrebujete použiť kosačku, vŕtací skrutkovač, alebo iný akumulátorové náradie - stačí mať iba jednu sadu batérií a nabíjačku, ktoré fungujú so všetkými 18V produktmi BLACK+DECKER.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku záhradnícke nožnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost nářadí: 1.3 kg
Maximální průměr střihaného materiálu: 25
Napětí akumulátoru: 18 V
Typ akumulátoru: Li-ion

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.