NAREX EPR 400-24 reťazová píla (40 cm, 2400 W) + sada príslušenstva ZADARMO v hodnote €50

Kód: 65 406 052
Akcia
Značka: NAREX
€130,70 €130,70 / 1 ks
Skladom (5 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická reťazová píla 2400 W, 40 cm lišta, plynulý štart

Detailné informácie

Podrobný popis

SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ ZADARMO

Balenie s EPR 400-24 obsahuje

  • 1x vodiaca lišta (40 cm)
  • 1x ochranný kryt lišty
  • 1x pílová reťaz

Reťazová elektrická píla EPR 400-24 s dĺžkou lišty 40 cm predstavuje inovovaný model obľúbených reťazových píl Narex. Nový model nadväzuje na tradíciu cenovo dostupných reťazových píl s kvalitným spracovaním od prevereného výrobcu náradia. Medzi hlavné prednosti nového modelu patrí vylepšený motor s výkonom až 2400 W, ktorý umožňuje rýchlejšie a efektívnejšie rezanie mäkkého a tvrdého dreva s vynaložením menšej námahy. Užitočnou novinkou je aj inovovaná zadná rukoväť, ktorá oveľa lepšie sedí v ruke a tým pomáha znižovať únavu pri dlhodobejšej práci s reťazovou pílou.
 
Inovovaný model reťazovej píly Narex
Elektrické reťazové píly NAREX patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie píly na trhu. Nový model s označením EPR 400-24 na túto tradíciu nadväzuje s výkonnejším motorom, vylepšeným upínaním reťaze a novou ergonomicky tvarovanou zadnou rukoväťou.
 
Pílová lišta OREGON s dĺžkou 40 cm
Reťazová píla je osadená predĺženou pílovou lištou značky OREGON s dĺžkou 40 cm, ktorá umožňuje zvýšený prerez do spracovávaného dreva. Píla tak zvládne väčšinu bežných prác od delenia, výrubu, formátovania až po konštrukčné práce.
 
Plynulý rozbeh a dobehová brzda
Obmedzenie rozbehového prúdu (10 A) umožňuje šetrné uvedenie píly do prevádzky a zároveň bezpečnejšie začatie práce s náradím. Na rýchle zastavenie pílovej reťaze je potom reťazová píla vybavená štandardnou dobehovou brzdou.
 
Beznástrojové napínanie reťaze
Pre rýchle a pohodlné napínanie reťaze je píla vybavená beznástrojovým napínaním reťaze FastFix, ktoré pomocou presného napínacieho kolesa a veľkej krídlovej matici umožňuje ľahké napnutie pílovej reťaze aj menej skúseným užívateľom.
 
Ergonomické zadné držadlo
Ergonomické zadné držadlo elektrickej píly NAREX príjemne padne do ruky a navyše je vybavené kvalitným pogumovaním, ktoré sa nešmýka v ruke. Oblúkové bočné držadlo navyše presne lícuje s kapotou motora a slúži ako opora píly pri nastavovaní a čistení.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické reťazové píly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Délka vodící lišty: 40 cm
Hmotnost nářadí: 4.5 kg
Jmenovitý příkon: 2400 W
Mazání řetězu: Automatické
Objem olejové nádrže: 0.21
Plynulý rozběh: ano
Počet článků řetězu: 58
Regulace výkonu: ne
Rozteč řetězu: 3/8
Typ řetězu: OREGON 91-PX 057X
Max. rychlost řezu: 14 m/sec

EPR 400-24 - představení řetězové pily

Firma Narex je ověřená česká značka elektrického ručního nářadí s tradicí delší jak 70 let, která je známá svojí kvalitou, vysokou životností a současně příznivou cenovou dostupností. V ČR má navíc firma Narex mezi výrobci nářadí největší servisní síť, která obsahuje přes 450 servisů. V roce 1994 se firma Narex stala současnosti německého koncernu TTS Tooltechnic Systems.