GARDENA 11120-20 tlakový postřikovač (1,25 l)

Kód: 11120-20
Značka: GARDENA
€23,48 €23,48 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Tlakový postrekovač, 1,25 l nádoba

Detailné informácie

Podrobný popis

Tlakový rozprašovač Gardena 11120-20 s nádobou s objemom 1,25 liter a šikovným dodatočným otvorom je ideálny pre starostlivosť o rastliny na balkóne alebo terase. Postrekovač ponúka mnoho užitočných funkcií bez ohľadu na to, či je potreba rastliny zavlažovať alebo im poskytnúť ochranu domácom postrekom proti škodcom. Pri plnení a vyprázdňovaní nádoby alebo pri odmeriavanie kvapaliny príde veľmi vhod druhý otvor vrátane odmeriavacieho uzáveru. Veľkou prednosťou tohto ručného tlakového rozprašovača Gardena je aj kvalitné tryska s možnosti otočenia až o 90 ° s možnosť postreku spodných listov rastliny a to bez nutnosti, aby si pri tom obsluha krútila zápästia v nepohodlnom uhle.

Flexibilná mosadzná tryska
Pevná mosadzná tryska postrekovače Gardena 11120-20 je nielen nastaviteľná (tenký lúč a rozprašovacie hmla), ale tiež zvlášť odolná z dôvodu vysoko kvalitných materiálov. Navyše môže byť ľahko nastavená až pod uhlom 90 stupňov.

Zavlažovanie v každej pozícii
Funkcia 360° zabezpečuje, že nie je nasávaný vzduch a to bez ohľadu na uhol držanie tlakového postrekovače. Tým je zaistené, že je neustále nasávaný a rozstrekovanie konštantný objem kvapaliny, takže pri každom stlačení rukoväti možno dosiahnuť veľké plochy.

Druhý otvor s odmeriavacím uzáverom
Druhý otvor s odmeriavací zátkou na nádobe umožňuje praktickú funkciu 3 v 1 pre ľahké plnenie, odmeriavanie a vyprázdňovanie. Eliminuje sa tak nutnosť odskrutkovať hlavu postrekovače. Druhý záver možno využiť aj pre pridanie správnej dávky hnojiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové postrekovače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: