GARDENA 11102-20 jemný postřikovač na sazenice

Kód: 11102-20
Značka: GARDENA
€8,23 €8,23 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Ručný postrekovač na sadenice, nádoba 0,45 l, vymeniteľná dýza

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručný rozprašovač Gardena 11102-20 pre šetrné zavlažovanie sadeníc s užitočnou funkciou 2v1 pre zavlažovanie kvapkacou tryskou alebo sprchovou hlavicou. Pre zavlažovanie stačí jemne stlačit mäkkú fľašu postrekovače a šetrne zásobovať sadenice vodou buď po kvapkách alebo postrekom. Telo tohto modelu jemného postrekovače GARDENA je navyše vyrobené z priesvitného materiálu, ktorý umožňuje priebežne sledovať, koľko vody v zásobníku s objemom 450 ml ešte zostáva.

Presné a šetrné zavlažovanie
Model jemného rozprašovača Gardena 11102-20 je ideálný predovšetkým pre šetrné zavlažovanie sadeníc a to po kvapkách alebo postrekom a zabrániť tým vyplavovanie malých rastlín a pôdy. Vďaka praktickému dizajnu je použitie postrekovače extrémne jednoduché - stačí len ľahko stlačiť fľašu a zavlažovanie prebieha.

Dobrý prehľad o hladine vody
Vzhľadom k tomu, že je fľaša postrekovače vyrobená z priesvitného materiálu možno neustále vidieť, koľko vody ešte v nádobe s objemom 450 ml zostáva. Telo fľaše naviac obsahuje aj praktický úložný priestor pre zrovna nepoužívanú trysku.

Zavlažovanie sprchou alebo tryskou
Zavlažovací fľaša Gardena je vybavená užitočnou funkciou 2v1, ktorá zahŕňa dve vymeniteľné trysky pre jemnú sprchu alebo jemné zavlažovanie. Možno tak dosiahnuť maximálnu flexibilitu pre rôzne typy sadeníc.

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakové postrekovače
Záruka: 2 roky
Objem nádoby: 0.45
Velmi jemná mlha: ne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: