DeWALT DWHT77100 laserový dálkoměr (30 m)

Kód: DWHT77100
Novinka
Značka: DeWALT
€51,65 €51,65 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
Laserový diaľkomer, max. dosah 30 m, presnosť ± 3 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s DWHT77100 obsahuje
  • 2x AAA batéria LR03, 1,5 V

Laserový merač vzdialenosti DeWALT DWHT77100 disponuje maximálnym dosahom 30 metrov a to pri zachovaní kompaktných rozmerov. Prístroj je vybavený dvojtlačítkovým ovládaním, ktoré umožňuje rýchlo meniť jednotky merania (stopy, palce a metre). Veľkou predností tohto modelu je podsvietený LED displej s bielym pozadím, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby bolo možné výsledky merania prečítať aj na priamom slnečnom svetle. Diaľkomer DWHT77100 sa tak hodí pre prácu v interiéri aj exteriéri.

Nástupca modelu DW033
Ponúkaný variant laserového diaľkomeru predstavuje náhradu obľúbeného modelu DW033. V porovnaní so staršou verziou ponúka čitateľnejší displej (na priamom slnku), vylepšené pogumovanie a možnosť nastavenia merania v jednotkách m, cm, ft, in.

Dosah lúča až 30 metrov
Meranie sa vykonáva pomocou jedného tlačidla, ktorý umožňuje dosah lúča až do vzdialenosti 30 metrov. Ponúkaný model je tak vhodný predovšetkým pre zákazníkov, ktorí pre prácu potrebujú hlavne jednoduché základné meranie (dĺžky, objem, pythágorova veta).

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca DEWALT ponúka pri zakúpení meracej techniky možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Na predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia laserový prístroj zaregistrovať na oficiálnych stránkach výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Laserové metre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.14 kg
Balenie s kufrom: ne
Barva paprsku: Červená
Funkce Bluetooth: ne
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.12 kg
Napájení: 2x AA
Počet paprsků: 1
Pracovní dosah: 30 m
Přesnost měření: ± 3 mm/10 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma DeWALT spadající pod koncern Stanley Black&Decker je celosvětový výrobce profesionálního elektrického a ručního nářadí se zaměřením na stavební, zpracovatelský a dřevařský průmysl. Řemeslnící u výrobků DeWALT oceňují především jejich vysoce odolnou konstrukci a s tím spojenou dlouho životnost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.