BOSCH GLM 50-27 CG laserový dálkoměr (zelený)

Kód: 0 601 072 U00
Značka: BOSCH
€216,68 €216,68 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
laserový diaľkomer (zelený), max. dosah 50 m, presnosť ± 1,5 mm, Bluetooth

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GLM 50-27 CG obsahuje
  • 2x batéria 1,5 V LR6 (AA)
  • 1x ochranné púzdro
  • 1x nosné pútko

Laserový merač GLM 50-27 CG ponúka vynikajúcu viditeľnosť laserového bodu, vysoko odolný dizajn a rýchla dokumentácia. Jeho zelený laserový bod je v porovnaní s červeným laserom viditeľnejší, preto je obzvlášť vhodný na meranie na veľké vzdialenosti vo svetlých vnútorných podmienkach. Vďaka kombinácii konštrukcie s certifikáciou ochrany IP65 a gumového krytu tlmiaceho nárazy, vydrží aj pád z 1,5 metra aj na tvrdý betón, preto je vhodný aj do drsných podmienok staveniska.

Vysoká odolnosť na stavenisko
Laserový diaľkomer GLM 50-27 CG je vybavený puzdrom z ABS so stabilizačnými rebrami a gumovým krytom tlmiacim nárazy, ako aj mimoriadne odolný displej so silikónovou klávesnicou odolnou proti roztrhnutiu. Prístroj tak zostane nepoškodený aj po páde na betón z výšky 1,50 metra, pričom vďaka certifikácii IP65 je spoľahlivo chránený aj proti tryskajúcej vode a prachu.

Prehľadné užívateľské rozhranie
Merací prístroj Bosch je možné ovládať bez námahy a presne, a to aj v pracovných rukaviciach. Jednotlivé funkcie je možné pohodlne voliť pomocou výberového kolieska. Novo integrované animácie navyše poskytujú pomoc pri všetkých meracích funkciách už od prvého použitia. Patrí sem napríklad funkcia Stake Out, ktorá umožňuje veľmi rýchlo merať a označovať rovnaké vzdialenosti.

Lepšie viditeľný zelený lúč
Model GLM 50-27 CG je oproti lacnejšiemu variantu (s "C" nakonci) vybavený technológiou zeleného lúča, ktorá výrazne vylepšuje viditeľnosť laserového bodu, najmä na svetlých miestach, napríklad pri montážnych prácach pred veľkými okennými plochami v betónových alebo oceľových rámových konštrukciách.

Prenos dát do aplikácie a cloudu
Prístroj prenáša svoje výsledky prostredníctvom integrovanej funkcie Bluetooth do novej aplikácie MeasureOn, kde ich je možné digitálne spracovať prostredníctvom smartfónu. Tým sa eliminujú chyby, ktoré sa môžu vlúdiť pri ručnom prenose dát. Dáta je možné navyše zdieľať aj externe cez PDF, napríklad s majiteľom stavby a ukladať do cloudu pomocou Bosch ID.

Dodatočné parametre

Kategória: Laserové metre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.588 kg
Automatické vypnutí: 5
Balenie s kufrom: ne
Barva paprsku: Zelená
Funkce Bluetooth: ano
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.2 kg
Laserová dioda: 515
Měrné jednotky: m/cm/mm/ft/inch/ft-inch
Měřicí rozsah: 0,5-50
Možnost připojení stativu: ano
Napájení: 2x 1,5 V LR6 (AA)
Počet paprsků: 1
Počet uložených hodnot: 30
Pracovní dosah: 50 m
Přesnost měření: ± 1,5 mm/10 m
Rozměry: 53x29x119 mm
Třída ochrany: IP65
Závit stativu: 1/4

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: