BOSCH UniversalChain 35 + pílová reťaz navyše

Kód: 0 600 8B8 304
Novinka
Značka: BOSCH
€118,20 €118,20 / 1 ks
Vyradené z ponuky
Možnosti doručenia

Elektrická reťazová píla 1800 W, lišta 35 cm + prídavná reťaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s UniversalChain 35 obsahuje
  • 2x pílová reťaz
  • 1x vodiaca lišta
  • 1x kryt reťaze

Elektrická reťazová píla Bosch UniversalChain 35 s hmotnosťou iba 4,2 kg a ergonomickým dizajnom je navrhnutá pre maximálne pohodlie užívateľa. Pílu poháňa výkonný motor s rýchlosťou reťaze 12 m/s, ktorý zaisťuje rýchle dokončenie práce. Pre beznástrojové napínanie a údržbu reťaze je reťazová píla vybavená SDS systémom Bosch. Reťazová píla UniversalChain 35 sa ľahko používa a hodí sa napríklad na rezanie polien, konárov a menších až stredných stromčekov. Ponúkaná varianta je dodávaná s dvojicou pílových rerezov a jeden tak je možné využiť ako náhradný pre prípad nutnej výmeny alebo brúsenia.

Bezpečná a ľahká píla (4,2 kg)
Reťazová píla výrobcu Bosch je vybavená robustnou brzdou proti spätnému rázu, ktorá zaručuje úplné zastavenie reťaze pre väčšiu bezpečnosť. Vďaka dobre vyváženej a ľahkej konštrukcii (4,2 kg) je táto píla tiež veľmi dobre ovládateľná.

Beznástrojové napínanie reťaze
Pre pohodlnú údržbu a napínanie reťaze je píla vybavená SDS systémom pre beznástrojové napínanie bez použitia nástrojov. To znižuje čas potrebný na údržbu a zároveň uľahčuje prácu aj menej skúseným užívateľom.

Vysoká kvalita a rezný výkon
Kvalitná reťaz Oregon v kombinácii s automatickým mazacím systémom zaručuje píle UniversalChain 35 vynikajúci rezný výkon. Píla tak umožňuje veľmi efektívne rezanie polien, vetiev alebo aj menších stromčekov.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení záhradnej techniky možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Na predĺženie iba stačí do 4 týždňov od zakúpenia sieťovú pílu zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické reťazové píly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.39 kg
Balení: kartonová krabice
Délka lišty: 35 cm
Hladina akustického výkonu: 102
Hmotnost nářadí: 4.2 kg
Jmenovitý příkon: 1800 W
Max. řezná délka: 300
Regulace výkonu: ne
Tloušťka článků řetězu: 1.1
Typ řetězu: OREGON
Max. rychlost řezu: 12 m/sec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: