BOSCH GAS 35 L AFC vysávač (automatický oklep)

Kód: 0 601 9C3 200
Značka: BOSCH
€565,80 €565,80 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
priemyselný vysávač 1200 W, 35 l nádoba, automatické vysávanie, trieda prašnosti L

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GAS 35 L AFC obsahuje

  • 1x hadica s objímkou na náradie (5 m)
  • 3x sacia trubica chrómovaná (0,35 m)
  • 1x celulózový plochý skladaný filter
  • 1x štrbinová hubica
  • 1x podlahová hubica
  • 1x odpadové vrecko

Priemyselný vysávač GAS 35 L AFC je profesionálny vysávač na mokré a suché vysávanie s certifikáciou triedy prachu L. Vysávač GAS 35 L AFC patrí medzi jeden z najpredávanejších profesionálnych vysávačov výrobcu Bosch. Medzi hlavné prednosti tohto vysávača je vysoký výkon, univerzálnosť a predovšetkým systém automatického oklepu (AFC), ktorý významne zvyšuje životnosť filtra a eliminuje prestoje pri jeho čistení. Výhodou je tiež certifikovaná prachová trieda L, ktorá umožňuje odsávanie aj veľmi jemného prachu (> 1 mg/m3) a hodí sa tak na použitie v náročnejších stavebných alebo dielenských prevádzkach.

Obľúbený vysávač s prachovou triedou L
Profesionálny vysávač GAS 35 L AFC je určený na zachytávanie, vysávanie, transport a filtrovanie nehorľavého suchého prachu, nehorľavých kvapalín a zmesi vody a vzduchu. Vysávač navyše zodpovedá triede prachu L a je vhodný na zvýšené namáhanie pri profesionálnom použití, napríklad v oblasti remesiel, priemyslu av dielňach.

Výkonný a ľahko použiteľný vysávač
Turbína s výkonom 1.200 W má dostatok sacieho výkonu a vytvára maximálne vákuum 254 mbar. Integrovaná prístrojová zásuvka na vysávači s automatickým zapínaním a vypínaním (vrátane funkcie dobehu) navyše uľahčuje používanie s náradím.

Systém automatického oklepu filtra
Vysávač na mokré a suché vysávanie GAS 35 L AFC je vybavený systémom automatického čistenia filtra (AFC), ktorý filter každých 15 sekúnd vyčistí spätným prúdom vzduchu a zaistí tak nepretržitú prácu a dlhšiu životnosť filtra.

Kompatibilný na pripojenie k náradiu
Vďaka systému Click&Clean sa vysávač BOSCH dokonale hodí na prepojenie s elektrickým náradím, ako sú uhlové brúsky, píly a ďalšie zariadenia. Tie je možné k hadici vysávača pripevniť buď pomocou odsávacieho adaptéra alebo priamo na náradie (Bosch).

Horný kryt prispôsobený pre kufor L-Boxx
Horný kryt je prispôsobený na jednoduché nacvaknutie systémového kufra L-Boxx a uľahčuje tak prepravu príslušenstva alebo používaného elektronáradia - ideálny na uľahčenie práce na montážach a mobilných prevádzkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselné vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18.42 kg
Balení: kartonová krabice
Čištění filtru: Automatické
Hmotnost nářadí: 12.2 kg
Jmenovitý příkon: 1200 W
Max. podtlak: 254
Max. průtok vzduchu: 4440
Objem nádoby: 35
Plocha filtrační patrony: 6150
Prachová třída: L
Regulace výkonu: ano
Rozměry: 515x575 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: