BOSCH GAS 35 M AFC vysávač na stavbu (triedy M)

Kód: 0 601 9C3 100
Značka: BOSCH
€545,56 €545,56 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
priemyselný vysávač 1200 W, 35 l nádoba, automatické vysávanie, trieda prašnosti M

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GAS 35 M AFC obsahuje

  • 1x antistatická hadica s objímkou ??(5 m)
  • 3x sacia trubica chrómovaná (0,35 m)
  • 1x plochý skladaný filter PES
  • 1x štrbinová hubica
  • 1x podlahová hubica
  • 1x odpadové vrecko

Priemyselný vysávač GAS 35 M AFC je profesionálny vysávač na mokré a suché vysávanie s certifikáciou triedy prachu M. Vysávač s prachovou triedou M spĺňa platné hygienické a bezpečnostné normy a je ideálny na použitie v stolárskych a drevospracujúcich prevádzkach. Vysávač 35 M AFC je navyše vybavený systémom automatického čistenia filtra, ktorý každých 15 sekúnd vyčistí filter spätným prúdom vzduchu a zaistí tak nepretržitú a predovšetkým zdravotne nezávadnú prácu.

Výkonný vysávač s prachovou triedou M
Vysávač je certifikovaný pre prachovú triedu M s priepustnosťou iba 0,1 % častíc. Hodí sa tak nielen na splnenie hygienických noriem EÚ, ale zaručuje zdravotne nezávadné prostredie pri spracovaní dreva a betónu s množstvom častíc obsahujúcich kremeň.

Výkonný a ľahko použiteľný vysávač
Turbína s výkonom 1.200 W má dostatok sacieho výkonu a vytvára maximálne vákuum 254 mbar. Integrovaná prístrojová zásuvka na vysávači s automatickým zapínaním a vypínaním (vrátane funkcie dobehu) navyše uľahčuje používanie s náradím.

Systém automatického oklepu filtra
Vysávač na mokré a suché vysávanie GAS 35 M AFC je vybavený systémom automatického čistenia filtra (AFC), ktorý filter každých 15 sekúnd vyčistí spätným prúdom vzduchu a zaistí tak nepretržitú prácu a dlhšiu životnosť filtra.

Kompatibilný na pripojenie k náradiu
Vďaka systému Click&Clean sa vysávač BOSCH dokonale hodí na prepojenie s elektrickým náradím, ako sú uhlové brúsky, píly a ďalšie zariadenia. Tie je možné k hadici vysávača pripevniť buď pomocou odsávacieho adaptéra alebo priamo na náradie (Bosch).

Horný kryt prispôsobený pre kufor L-Boxx
Horný kryt je prispôsobený na jednoduché nacvaknutie systémového kufra L-Boxx a uľahčuje tak prepravu príslušenstva alebo používaného elektronáradia - ideálny na uľahčenie práce na montážach a mobilných prevádzkach.

Dodatočné parametre

Kategória: Priemyselné vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 18.9 kg
Balení: kartonová krabice
Čištění filtru: Automatické (AFC)
Hmotnost nářadí: 12.4 kg
Jmenovitý příkon: 1200 W
Max. podtlak: 254
Max. průtok vzduchu: 4440
Objem nádoby: 35
Plocha filtrační patrony: 6150
Prachová třída: M
Regulace výkonu: ano