STANLEY SFMCF900B (verze bez aku) 1/2" aku rázový utahovák FatMax V20

Kód: SFMCF900B
Novinka
Značka: STANLEY
€126,08 €126,08 / 1 ks
Nie je skladom
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Karburátor 18 V (1/2"), 475 Nm, bez batérie a nabíjačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorový rázový uťahovák Stanley FatMax V20 SFMCF900 s bezpečnostným krúžkom upínacieho čtyhřanu 1/2" a maximálnym krútiacim momentom 475 Nm je ideálny pre rýchlu montáž a demontáž veľkých spojovacích prvkov s potrebou vysokého krútiaceho momentu. Aku rázový uťahovák SFMCF900 so svojím výkonom hodí napríklad na rýchlu výmenu kolies u osobného automobilu, alebo k povoľovanie pevnostných skrutiek na oceľových konštrukciách. Ponúkaná verzia SFMCF900B je dodávaná bez príslušenstva, čo dáva výhodu zákazníkom, ktorí už vlastnia aku z iného náradia FatMax V20.

Aku uťahovák Stanley FatMax V20
Aku rázový uťahovák SFMCF900 s 1/2" upínaním patrí do rady náradia Stanley s označením FatMax. Výrobky tejto rady predstavujú vyššiu triedu určenú pre bežné profesionálne využitie s maximálnym výkonom a dlhou životnosťou.

Vysoká sila momentu až 475 Nm
Model rázového uťahovača FatMax V20 ponúka maximálnu silu krútiaceho momentu až 475 Nm, čo bohato stačí na väčšinu bežných povoľovacích a uťahovacích aplikácií s potrebou vysokého krútiaceho momentu.

Robustná konštrukcia s nízkou váhou
Akumulátorový uťahovák SFMCF900 je určený pre náročnejších využitie, čomu zodpovedá aj jeho odolná a robustnú konštrukciu, ktorá je veľmi dobre vyvážená a vďaka nízkej hmotnosti okolo 2 kg umožňuje i prekvapivo dobrú manipuláciu.

Odolné 1/2" vreteno s upínacím krúžkom
Odolné kované vreteno s 1/2" štvorhranom je vybavené bezpečnostným upínacím krúžkom, ktorej zaisťuje pevnejšie uchytenie nástroje a účinnejšie silu krútiaceho momentu oproti štandardnému uchytenie.

Varianta SFMCF900B bez príslušenstva
Ponúkaná varianta aku rázového uťahovača Stanley s produktovým označením SFMCF900B je dodávaná v holé verziu bez akumulátora a nabíjačky. Pre tento model je doporučené použitie akumulátorov FatMax V20 s kapacitou minimálne 4,0 Ah.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku rázové uťahováky (bez aku)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.694 kg
Balenie s kufrom: ne
Hmotnost (bez baterie): 2.1
Max. kroutící moment: 475 Nm
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet úderů: 0-2500 úd/min
Pravý/Levý chod: ano
Regulace výkonu: ano
Softgrip: ano
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru
Typ motoru: Bezuhlíkový
Upínání nástroje: čtyřhran 1/2“
Volnoběžné otáčky 1. rychlost: 0-1700 ot/min
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: