SKIL 0761 AA vysokotlaký čistič 1400W (105 bar)

vysokotlaký čistič 1400 W, 105 bar, hadice 5 m

F 015 076 1AA Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku   Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
88,60 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s 0761 AA obsahuje
  • 1x prípojka záhradnej hadice
  • 1x vysokotlaková hadica (5 m)
  • 1x vysokotlaková pištoľ
  • 1x nádoba na čistidlá

Vysokotlakový čistič SKIL 0761 AA má motor s vysokým výkonom 1400 W a čerpadlo, ktoré je celé z hliníka a dosahuje maximálneho tlaku 105 barov. To znamená, že ide o nástroj ideálny na čistenie nádvorí, nástrojov, vozidiel a záhradného nábytku. Podľa konkrétne potreby môžete meniť nastavenie rozstreku vysokotlakového čističa SKIL 0761. Vďaka prevedení "Easy Storage" je možné vysokotlakový čistič po práci ľahko a úhľadne upratať.

Robustný, odolný a s veľkou výdržou
Vysokotlakový čistič SKIL 0761 s čerpadlom z hliníka je robustný, odolný nástroj, ktorý vám vydrží na celý život. Hadica je dlhá päť metrov a napájací kábel vám dá voľnosť pohybu najmenej 11 metrov. S týmto vysokotlakovým čističom zvládnete všetky čistenie v domácnosti ľahko a rýchlo.

Vynikajúci výkon 370 l/hod
Nenechte sa zmiasť kompaktným vzhľadom vysokotlakového čističa SKIL 0761 - jeho robustné funkcie ukazujú, že je schopný vysokých výkonov pri čistení. Podľa potreby môžete nastaviť rozstrek od tenkého lúča po širokej rozprašovania. Tento nástroj má maximálny prietok 370 litrov za hodinu a hodí sa pre väčšinu potrieb pri vonkajšom čistení.

Skladovacie riešenie "Easy Storage"
Tento nástroj je súčasťou série "Urban Series" spoločnosti SKIL obsahujúci nástroje pre záhradníčenie, ktoré uľahčujú prácu a šetrí čas. Všetky nástroje radu "Urban Series" sú opatrené riešením "Easy Storage", ktoré umožňuje v čase mimo používaní pohodlné ukladanie nástrojov, pri ktorom zaberajú minimum priestoru. Napájací kábel, hadice na vodu a rozprašovač vysokotlakového čističa SKIL 0761 je možné úhľadne skladovať pomocou systému "Easy Storage".
370 l/hod Max. průtok
5 m Délka vysokotlaké hadice
50 °C Max. teplota vody
4.1 kg Hmotnost
105 Bar Max. tlak
Regulace výkonu
ne Teleskopická násada
Buben na vysokotlakou hadici
ne Podvozek
kartonová krabice Balení
1400 W Jmenovitý příkon
5 m Délka napájecího kabelu

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k SKIL 0761 AA