NAREX EPK 18 ručná kotúčová píla | 1400 W

Kód: 65 406 042
Novinka
Značka: NAREX
€110,26 €110,26 / 1 ks
Nie je skladom
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Ručná okružná píla 1400 W, kotúč 185 mm, záber 60 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s EPK 18 obsahuje

  • 1x pílový kotúč (24Z)
  • 1x odsávací adaptér
  • 1x unášacia príruba
  • 1x upínacia príruba
  • 1x povoľovací kľúč
  • 1x pozdĺžny doraz

Ručná okružná píla EPK 18 predstavuje nástupcu legendárnej píly EPK 16 D. Najnovší model je vylepšený o výkonnejší 1400W motor a vďaka väčšiemu priemeru kotúča (185 mm) ponúka aj zvýšenú hĺbku prierezu až 60 mm. Dobrý pomer výkonu a ceny z tejto píly Narex robí ideálneho pomocníka do dielne na zvládanie priamych a pozdĺžnych rezov do masívneho dreva, doskových materiálov a umelých hmôt. Píla je navyše dodávaná vrátane kvalitného kotúča WOOD určeného priamo pre tento typ píly.
 
Výkonná kotúčová píla NAREX
Inovovaný motor o sile 1400 W píly EPK 18 dokáže zvládnuť hrubé prírezy do masívneho dreva do hĺbky až 60 mm. To umožňuje využiť pílu pre väčšinu štandardných remeselných činností a to bez strachu z nedostatočného prierezu.
 
Moderný a praktický design
Kotúčová píla výrobcu NAREX má moderný a funkčný design zameraný na jednoduché ovládanie. Hmotnosť náradia je iba 4,5 kg, čo spoločne s dlhým napájacím káblom (4 m) zaručuje naozaj dobrú ovládateľnosť v každej situácii.
 
Tenkostenný pílový kotúč
Český výrobca NAREX spoločne s novou kotúčovou pílou uviedol na trh aj rad nových tenkostenných kotúčov s označením WOOD. Vďaka upravenej konštrukcii tieto kotúče umožňujú významne znižovať zaťaženie stroja a zároveň zvýšiť účinnosť rezania.
 
Stabilná hliníková vodiaca doska
Vodiaca doska z hliníkovej zliatiny zaručuje dobré vedenie a presné dosadnutie píly na rezaný materiál. V porovnaní s lacnejšími modelmi kotúčových píl tak nedochádza k prehýbaniu vodiacej dosky a garantuje sa tým lepší finálny výsledok práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné okružné píly
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg
Aretace: ano
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Délka napájecího kabelu: 4
Hmotnost nářadí: 4.5 kg
Jmenovitý příkon: 1400 W
Max. hloubka řezu: 60 mm
Max. hloubka řezu (45°): 45 mm
Max. hloubka řezu (90°): 60 mm
Možnost připojení lišty: ne
Počet zubů: 24
Průměr kotouče: 185 mm
Regulace výkonu: ne
Řezání pod úhlem: 0-45 °
Průměr upínání: 20 mm
Volnoběžné otáčky: 5000 ot/min
Balení s lištou: Ne
Položka bola vypredaná…

Ukázka práce s pilou EPK 18 (video)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Narex je ověřená česká značka elektrického ručního nářadí s tradicí delší jak 70 let, která je známá svojí kvalitou, vysokou životností a současně příznivou cenovou dostupností. V ČR má navíc firma Narex mezi výrobci nářadí největší servisní síť, která obsahuje přes 450 servisů. V roce 1994 se firma Narex stala současnosti německého koncernu TTS Tooltechnic Systems.