NAREX CKK 22 aku kombi kladivo (Camouflage)

Kód: 65 405 726
Značka: NAREX
€110,35 €110,35 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
20 V bezuhlíkové akumulátorové kladivo, 2,2 J, SDS-Plus, bez batérie a nabíjačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s CKK 22 Basic obsahuje
  • 1x prídavné držadlo
  • 1x hĺbkový doraz

Aku kombinované kladivo Narex CKK 22 z produktového rady Camouflage je ideálne na osadzovanie hmoždiniek a kotiev do tých najtvrdších materiálov. Akumulátorové kladivo sa opiera účinný elektropneumatický príklep, moderný bezuhlíkový motor a upínaciu hlavu pre rozhranie vrtákov a sekáčov SDS-plus. Nízka hmotnosť, kompaktný tvar a ergonomický dizajn model CKK 22 predurčuje na komfortné práce vo vonkajších prostredí. Ponúkaná varianta "Basic" je dodávaná bez akumulátora a nabíjačky.

Produktová rada Camouflage
Produktová rada Narex Camouflage predstavuje ucelený systém akumulátorového náradia v špeciálnom kamuflážovanom dizajne špeciálne určeným pre práce vonkajšom prostredí - pre napájanie všetkého náradia tohto radu je možné využiť jediný akumulátor, ktorý je možné zakúpiť buď samostatne alebo vo výhodnej štartovacej sade (nabíjačka a dva akumulátory).

Ergonómia a nízka hmotnosť
Nízka hmotnosť (1,9 kg bez batérie), kompaktný tvar a ergonomický dizajn predstavujú hlavné prednosti tohto modelu. Užívateľ tak môže ľahko pracovať aj v náročnejších pozíciách (napríklad pri práci nad hlavou) alebo v miestach bez elektrickej siete.

Tri nastaviteľné pracovné režimy
Prevodová mechanika ponúka tri základné pracovné režimy - vŕtanie bez príklepu (drevo, oceľ), vŕtanie s príklepom (do priemeru 22 mm) a ľahké „začisťovacie“ práce so sekáčom. Upínacia hlava je vybavená aj funkciou na natočenie sekáča do optimálnej polohy.

Moderné riadiace a monitorovacie prvky
Moderné elektronické riadiace a monitorovacie prvky zabraňujú preťažovaniu, znižujú opotrebenie a predlžujú životnosť celého zariadenia. Silný bezuhlíkový motor s permanentným magnetom navyše zaručuje minimálnu potrebu údržby – bez nutnosti výmeny uhlíkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku kladivá (bez aku)
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Energie úderů: 2,2 J
Hmotnost (bez baterie): 1.9
Max. průměr do dřeva: 20 mm
Max. průměr do oceli: 13 mm
Max. průměr do zdiva: 22 mm
Napětí akumulátoru: 20 V
Počet úderů: 0-4750 úd/min
Průměr upínacího hrdla: 46
Příklep: ano
Regulace výkonu: ano
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru
Typ motoru: Bezuhlíkový
Upínání nástroje: SDS-plus
Volnoběžné otáčky: 0-1350 ot/min
Vypnutí otáček: ano
Vypnutí příklepu: ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Narex je ověřená česká značka elektrického ručního nářadí s tradicí delší jak 70 let, která je známá svojí kvalitou, vysokou životností a současně příznivou cenovou dostupností. V ČR má navíc firma Narex mezi výrobci nářadí největší servisní síť, která obsahuje přes 450 servisů. V roce 1994 se firma Narex stala současnosti německého koncernu TTS Tooltechnic Systems.