NAREX ASR 120-S aku rázový utahovák (bez aku)

Kód: 65 405 473
Značka: NAREX
€90,35 €90,35 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia

Rázový uťahovák 12 V (3/8"), 139 Nm, bez batérie a nabíjačky + adaptér (1/4")

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s ASR 120-S obsahuje
  • 1x adaptér (AD S38 / HEX)
  • 1x krabica s vnútornou vložkou

Aku rázový uťahovák Narex ASR 120-S v kompaktnom prevedení je ideálnym riešením pre pohodlné doťahovanie metrických skrutiek, montáže samoreznými skrutkami, samovrtnými skrutky a skrutky do dreva. Vďaka úzkemu PLUG-IN dizajnu a prívetivé hmotnosti len 0,95 kg umožňuje uťahovák ASR 120-S príjemné ovládanie aj v ťažšie prístupných podmienkach a to s dostatočným výkonom až 139 Nm. Ponúkaná variant (65405473) je dodávaná bez akumulátora a nabíjačky.

Ideálne na doťahovanie a montáže
Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a nízkej hmotnosti je model ASR 120-S ideálný pre menej náročné doťahovania a montážne práce s primárnou potrebou ovládateľnosti a použitím aj v horšie prístupných miestach. Svoje uplatnenie tak nájde napríklad pri doťahovaní metrických skrutiek, montáže samoreznými skrutkami, samovrtnými skrutky a skrutky do dreva. Všestrannému použitie potom napomáha tiež prechodový adaptér AD S38 / HEX (súčasťou balenia) s HEX upínaním pre skrutkovanie a vŕtanie.

Elektronické riadenie výkonu
Akumulátorový rázový uťahovák ASR 120-S je vybavený riadiacou jednotkou umožňujúca plynulé ovládanie výkonu náradia v podobe prispôsobenie rýchlosti otáčok a frekvenciu rázových úderu podľa vykonávanej činnosti. Nižšia rýchlosť tak umožňuje presné a bezpečné navedenie nástroje (matice, skrutky, vrutu, vrtáka, a pod.) Do materiálu.

Verzia bez akumulátora a nabíjačky
Ponúkaná variant s označením BASIC (65405473) je dodávaná v ekonomickom balení v kartónovej krabici s nárazuvzdornou PUZZLE vložkou do systaineri T-Loc. Hodí sa tak pre zákazníkov, ktorí už vlastnia akumulátor z iného typu 12V náradia Narex.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
NAREX pri modeli ASR 120-S ponúka možnosť nadštandardné 3-ročnej záruky a to vrátane akumulátora. Pre predĺženie záruky stačí len do 30 dní od zakúpenia zaregistrovať náradia na oficiálnych stránkach výrobcu (narex.cz).

Dodatočné parametre

Kategória: Aku rázové uťahováky (bez aku)
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Hmotnost nářadí: 1 kg
Max. kroutící moment: 139 Nm
Max. průměr šroubování: 4-12
Napětí akumulátoru: 12 V
Počet úderů 1. rychlost: 0-3100 úd/min
Regulace výkonu: ano
Typ akumulátoru: Verze bez akumulátoru
Typ motoru: Uhlíkový
Upínání nástroje: 3/8" čtyřhran
Utahovací moment: 139
Volnoběžné otáčky 1. rychlost: 0-2400 ot/min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Narex je ověřená česká značka elektrického ručního nářadí s tradicí delší jak 70 let, která je známá svojí kvalitou, vysokou životností a současně příznivou cenovou dostupností. V ČR má navíc firma Narex mezi výrobci nářadí největší servisní síť, která obsahuje přes 450 servisů. V roce 1994 se firma Narex stala současnosti německého koncernu TTS Tooltechnic Systems.