GARDENA průtokoměr AquaCount (18350-20)

Kód: 18350-20
Novinka
Značka: GARDENA
€31,33 €31,33 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Digitálny prietokomer na meranie spotreby vody

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny prietokomer Gardena AquaCount (18350-20) je skvelým pomocníkom pri zavlažovaní záhrady, a to ako na meranie vlastnej spotreby vody, tak pre úsporu vody udržateľným spôsobom. Vďaka priloženej batérii je prietokomer okamžite pripravený na použitie a je možné ho pripojiť buď na vodovodný kohútik alebo priamo na koniec hadice v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Veľký otočný displej, ktorý je ľahko čitateľný v akejkoľvek polohe ponúka až 4 funkcie s informáciami o hospodárení s vodou.

Jedno tlačidlo pre všetky funkcie
Prietokomer AquaCount sa ovláda iba jedným tlačidlom. Prístroj ponúka až štyri meracie funkcie, pričom funkcie 1 a 2 je možné použiť na individuálne zobrazenie celkovej spotreby vody, napr. za deň alebo za sezónu, funkcia 3 poskytuje informácie o presnej spotrebe vody na proces zavlažovania a funkcia 4 zobrazuje prietok v litroch alebo galónoch za minútu.

Špičkové prevedenie výrobcu Gardena
Digitálny merač prietoku vody GARDENA AquaCount je pripravený na okamžité použitie vďaka priloženej batérii (gombíkový článok). Zariadenie je vhodné pre všetky záhradné zavlažovacie zariadenia (okrem kvapkovej závlahy).

Dlhá životnosť a celoročné používanie
Merač prietoku Gardena z kvalitného mrazuvzdorného a UV stabilného materiálu je možné pripojiť k vodovodnému kohútiku alebo priamo na koniec hadice a to vodorovne alebo zvisle. Na otočnom displeji je možné potom pohodlne odčítať údaje z akejkoľvek pozície.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo zavlažovanie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: