GARDENA kartáč na drhnutí Comfort | CleanSystem

Kód: 5568-20
Výprodej
Značka: GARDENA
€23,48 €23,48 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Široká tvrdá kefa, šírka 27 cm, kompatibilná so systémom CleanSystem

Detailné informácie

Podrobný popis

Nasadzovacia kefa Gardena Comfort (5568-20) kompatibilná s vodnou násadou CleanSystem je určená pre pohodlné drhnutie a čistenie odolných podlahových plôch. Kefa Comfort s rôzne dlhými štetinami zaručuje intenzívne čistenie, obzvlášť nerovných povrchov, spojov a priehlbín. Kefa na drhnutie je obzvlášť vhodná na dôkladné čistenie odolných povrchov, ako napríklad terasy, záhradné cestičky alebo príjazdové cesty. Šírka kefy je 27 cm a je vybavená rozprašovacou tryskou a škrabkou.

Tvrdá kefa na odolné nečistoty
Tvrdá kefa radu Comfort získava vodu na čistenie priamo prostredníctvom vodnej násady (nie je v balení). Vďaka praktickej prípojke GARDENA systému je bezpečne pripojená k vodnej násade CleanSystem a umožňuje dôkladné vyčistenie odolných povrchov.

Rôzna dĺžka štetín pre lepšie čistenie
Štetiny rôznej dĺžky sa dostanú všade a to obzvlášť pri čistení nerovných povrchov. To umožňuje dosiahnuť kvalitné výsledky čistenia aj v horšie dosiahnuteľných spojoch a priehlbinách - na terase, chodníku alebo príjazdovej cesty do garáže.

Plochá rozprašovacia tryska a škrabka
Vďaka plochej rozprašovacej tryske, pracovnej šírke 27 cm a spodnej škrabke sa kefa GARDENA Comfort dokáže účinne vysporiadať aj s nepodajnými a odolnými nečistotami. Svoje využitie tak nájde pri väčšine spôsobov intenzívneho čistenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývacie kefy
Záruka: 2 roky
Pracovní šířka: 27

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: