GARDENA Combisystem malý ruční kultivátor (7 cm)

Kód: 8921-20
Značka: GARDENA
€12,58 €12,58 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Ručný kultivátor na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy, šírka 7 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý ručný kultivátor z rady Gardena 8921-20 s pracovnou šírkou 7 cm je optimálny nástroj pre kyprenie a prevzdušňovanie pôdy bez poškodenia koreňov rastlín. Ručný kultivátor Gardena disponujú Odšróbovateľný rukoväťou, ktorú možno ľahko vymeniť za ľubovoľnú dlhú násadou systému Gardena Combisystem pre pohodlnú prácu vo vzpriamenej polohe.

Gardena Combisystem
Ručné náradie Combisystem je veľmi flexibilné a je možné ho používať s akoukoľvek násadou Combisystem. Iba stačí jednoducho odskrutkovať rukoväť pomocou plastového skrutky, nasadiť ľubovoľnú násadu a utiahnuť skrutku.

Použiteľnosť so všetkými násadami
Nástroje z rady Gardena Combisystem hodia na všetky násady systému Combisystem. Či už je násada z dreva alebo hliníka, alebo nech je určená pre úľavu vášmu chrbátu, rozhodnutie výbere je iba na vás.

Pohodlná mäkká rukoväť
Ergonomicky tvarovaná rukoväť malého kultivátor Gardena obsahuje mäkké prvky pre vyššie pohodlie pri manipulácii. Zahnutý koniec rukoväte navyše zabraňuje skĺzavaniu ruky pri práci.

Odolnosť voči korózii
Ručný kultivátor z rady Combisystem je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele potiahnutej duroplastom pre ochranu proti korózii.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrabličky
Záruka: 2 roky
Počet ks v balení: 1 ks
Pracovní šířka: 7

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: