GARDENA 3565-20 sběrač listí a trávy s kolečky

Kód: 3565-20
Značka: GARDENA
€150,38 €150,38 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Mobilný zberač lístia a trávy

Detailné informácie

Podrobný popis

Pojazdný zberač lístia a trávy Gardena 3565-20 je jedinečným riešením pre jednoduché hrabanie a zber lístia, trávnych odstrižkov a materiálu po prevzdušňovanie a vertikutácii. Zberač lístia a trávy pracuje ako mechanické hrable a preto je veľmi priaznivý k životnému prostrediu. Zberač dokáže spoľahlivo pozbierať lístie vďaka sofistikovanému systému kief a to takmer bez hluku, pretože pracuje bez motora. Manipulácia a práca so zberačom lístia Gardena je tak veľmi jednoduchá a pohodlná.

Pohodlne a bez ohýbania
Práca so zberačom je šetrná k chrbtu, pretože umožňuje zbierať odstrižky trávy a lístia vo vzpriamenej polohe. Rukoväť zberača lístia a trávy sa navyše vyznačuje dobrou ergonómiou, ktorú obsluha ocenia predovšetkým pri dlhšom pracovnom úkone.

Bez motora ľahko a rýchlo
Pretože zberač Gardena nepoužíva motor, šetrí tým nielen energiu, ale aj rodinný rozpočet. Manipulácia so zberačom lístia je navyše vďaka tomu veľmi tichá a možno ho používať prakticky kdekoľvek.

Nastaviteľná výška podľa terénu
Kefy by sa mali vždy zľahka otierať o povrch, aby bolo možné zberač lístia prispôsobiť príslušnému typu terénu. Zberač listov a zvyškov trávy možno preto nastaviť tak, aby tieto rozdiely ľahko prekonal.

Vhodné použitie a aplikácie zberače
Zberač lístia a trávy (3565-20) je vhodný predovšetkým pre lístia so stopkou a s veľkými rozmermi (napr. Gaštanové lístia), pretože sa môžu zachytiť v kefách. Pri zbere lístia na spevnených cestičkách alebo asfalte je nutné prejsť po plochách viackrát.

Dodatočné parametre

Kategória: Odstraňovače buriny
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: