GARDENA 19500 Aquasensor ponorné čerpadlo 2v1

Kód: 9049-20
Značka: GARDENA
€187,03 €187,03 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Hybridné ponorné čerpadlo 860 W, 19500 l/hod, Aquasensor

Detailné informácie

Podrobný popis

Žijete v podpivničené dome, máte na záhrade jazierko alebo bazén alebo potrebujete vyriešiť zatopenou stavebnú jamu? Nemôžete sa rozhodnúť, či by pre vás bolo vhodnejšie čerpadlo pre čistú vodu alebo ponorné kalové čerpadlo? Prečo teda pre seba jednoducho neobjaviť to najlepšie z oboch svetov?

Výkonné hybridné čerpadlo Gardena 19500 (9049-20) s LED AquaSensorom predstavuje novú generáciu ponorných čerpadiel určenú ako pre čistú, tak i znečistenú vodu v jedinom zariadení. V prípade kalnej vody obsahujúcej nečistoty s veľkosťou až 35 mm sa ponorné čerpadlo 2v1 jednoducho zmení na ponorné kalové čerpadlo jednoduchým prepnutím prevádzkového režimu. Je tak ideálné aj pre čerpanie vody napríklad zo zatopenej stavebnej jamy s hrubými nečistotami vo vode, ale aj pre ďalšie aplikácie pri čerpaní kalových vôd. Ovládacie funkcie AquaSensoru navyše ponúkajú širokú škálu použitia

Inovatívny systém AquaSensor
Digitálna LED AquaSensor umožňuje použitie v úzkych priestoroch a nastaviť presné výšky vypnutie a zapnutie čerpadla pomocou dotykového ovládania. Nechýba ani užitočná funkcia časovača a intuitívne dotykové ovládanie. Aquasensor navyše eliminuje riziko chodu čerpadla nasucho a chráni ho tým pred možným poškodením.

Pre čerpanie čistej aj znečistenej vody
Model čerpadlá Gardena 19500 (9049-20) kombinuje v jednom zariadení ako čerpadlo na čistú vodu, tak kalové čerpadlo, čo umožňuje flexibilné použitie v mnohých situáciách, pričom prepínanie medzi oboma režimami je pozoruhodne jednoduché.

Extrémne výkonné a univerzálne
Moderné hybridné čerpadlo Gardena je vysoko výkonné a efektívne a to predovšetkým vďaka motoru s výkonom 860 W, ktorý zvládne prečerpať až 19500 litrov za hodinu. S maximálnou čerpacia hĺbkou 10 m a tlaku 1,0 bar je čerpadlo vhodné pre rôzne aplikácie.

Jednoduché pripojenie hadice
Čerpadlo pre čistú a znečistenú vodu sa ľahko ovláda a ak ide o pripojenie hadíc, je veľmi univerzálny. Umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie hadíc s priemerom 25, 32, 38 mm a tiež ďalšie možnosti pripojenia so závitom G1 1/2".

Prvotriedne dielenské spracovanie
Kalená hriadeľ s dvojitým tesnením a vysoko kvalitné výroba s prvkami z nerezovej ocele a keramiky zaisťuje veľmi dobrú pevnosť a dlhú životnosť tohto hybridného čerpadla. Horná rukoväť na prenášanie a ďalšie funkcie navyše významne uľahčujú používanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Délka napájecího kabelu: 10
Jmenovitý příkon: 860 W
Max. tlak: 1
Maximální čerpané množství: 19500
Maximální hloubka ponoru: 7
Maximální průměr částic: 35
Maximální teplota čerpaného média: 35
Maximální výtlačná výška: 10
Třída ochrany: IP X8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: