FESTOOL HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI aku

Kód: 577 323
Novinka
Značka: FESTOOL
€213,22 €213,22 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
batéria 18 V (Li-Ion), kapacita 8,0 Ah, Bluetooth

Detailné informácie

Podrobný popis

Najvýkonnejší a najvytrvalejší akumulátor v portfóliu Festool s označením HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI s kapacitou 8 Ah pre maximálnu dobu chodu a maximálny výkon. Akumulátor Li-HighPower zabezpečuje maximálny výkon a maximálnu výdrž aj pri veľmi náročnom použití. Rovnako ako všetky akumulátory Festool je perfektne prispôsobený pre bezuhlíkové motory EC-TEC a tým je dosiahnutá mimoriadna účinnosť a najvyššia výkonnosť na jedno nabitie akumulátora.

Najvýkonnejšia 18V batéria Festool
Vďaka technológii článkov Li-HighPower má akumulátor 8,0 Ah až o 54 % dlhšiu výdrž ako najpoužívanejšie akumulátory s kapacitou 5,2 Ah a hodí sa preto aj na veľmi náročné použitie s maximálnou spotrebou energie. Pokročilá technológia AIRSTREAM rýchlonabíjačky SCA 16 navyše umožňuje batériu nabiť už za 27 minút a to pomocou aktívneho chladenia počas nabíjania.

Bluetooth a mobilná appka Festool Work
Akumulátor s Bluetooth® pri zapnutí náradia dokáže automaticky spustiť spárovaný mobilný vysávač. Pomocou aplikácie Festool Work je možné tiež kedykoľvek zobraziť podrobné informácie o stave nabitia akumulátora, zistiť prevádzkové údaje (teplota a nabíjacie cykly) alebo inštalovať aktualizácie softvéru, aby bolo možné kedykoľvek pracovať s najnovšími funkciami náradia.

36-mesačná nadštandardná záruka All-inclusive
Na každodennú prácu bez starostí sa akumulátory Festool Li-HighPower vyznačujú vďaka akumulátorovým článkom odolným voči vysokému prúdu mimoriadne dlhou životnosťou. Navyše sú kompletne zabezpečené v rámci záruky all-inclusive: prvé tri roky sú totiž kompletné opravy úplne zadarmo – a to platí ako pre akumulátory tak aj pre nabíjačky.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku batéria 18V
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.3 kg
Funkce Bluetooth: ano
Hmotnost nářadí: 1 kg
Kapacita akumulátoru: 8.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet ks v balení: 1 ks
Typ akumulátoru: Li-ion

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: