DeWALT DCE800T2 aku bruska na sádrokarton

Kód: DCE800T2
Akcia
Značka: DeWALT
€732,44 €732,44 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia
Aku brúska na sadrokartón 18 V, kotúč 225 mm, 2x aku 6,0 Ah

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s DCE800T2 obsahuje

  • 3x brúsna sieťovina (150G)
  • 2x aku FlexVolt (6,0 Ah)
  • 1x nabíjačka DCB118

Akumulátorová brúska DCE800 je unikátnym typom brúsky na jednoduché brúsenie sadrokartónových dosiek bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti. Akumulátorový pohon teleskopickej brúsky DeWALT ponúka hlavnú výhodu v maximálne slobodnom pohybe bez nutnosti pripojenia a ťahania napájacieho kábla. Spoločne s bezuhlíkovým motorom a moderným akumulátorom FlexVolt, tak je možné s brúskou pracovať až 40 minút bez nutnosti dobíjania. Verzia DCE800T2 je dodávaná s dvojicou batérií (6,0 Ah) a nabíjačkou.

Bezkefový motor (Brushless)
Teleskopická brúska na sadrokartón DCE800 napájaná batériou je vybavená moderným bezuhlíkovým motorom (Brushless), ktorý predlžuje prevádzkovú dobu na jedno nabitie, zvyšuje celkovú životnosť náradia a udržuje konštantné otáčky aj pri väčšom zaťažení.

Vysúvacia rukoväť do dĺžky 1,6 m
Teleskopická rukoväť umožňuje rýchlu zmenu dĺžky brúsky od 1,2 do 1,6 metrov a to bez nutnosti vypnutia. Vysúvací hriadeľ brúsky a flexibilná kĺbová hlava tak poskytujú dobrý prístup na dokončenie všetkých prác pri brúsení stien.

Regulácia výkonu pre zmenu otáčok
Náradie je vybavené elektronickou reguláciou otáčok, ktorá umožňuje povádzať zmeny výkonu v závislosti od vykonávanej brúsnej aplikácie. Nastavená rýchlosť otáčok tiež ovplyvňuje maximálnu výdrž používaného akumulátora na jedno nabitie.

Bezdrôtové prepojenie s vysávačom
Odvetraná podperná brúsna podložka poskytuje najlepšie nasávanie prachu v danej kategórii náradia (ak sa používa s listami brúsnej sieťoviny). Brúska je navyše vybavená systémom Wireless Tool Control na spárovanie s vysávačmi DeWALT (napr. DCV586M).

Dodatočné parametre

Kategória: Aku brúsky na SDK
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.04 kg
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Funkce Bluetooth: ano
Kapacita akumulátoru: 6.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Odsávání: ano
Průměr kotouče: 225 mm
Regulace výkonu: ano
Teleskopická násada: ano
Typ akumulátoru: Li-Ion (FlexVolt)
Typ motoru: Bezuhlíkový
Typ přípojky odsávání: AirLock
Typ spínače: Aretační

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma DeWALT spadající pod koncern Stanley Black&Decker je celosvětový výrobce profesionálního elektrického a ručního nářadí se zaměřením na stavební, zpracovatelský a dřevařský průmysl. Řemeslnící u výrobků DeWALT oceňují především jejich vysoce odolnou konstrukci a s tím spojenou dlouho životnost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.