BOSCH UniversalRake 900 provzdušňovač trávníku

elektrický provzdušňovač trávníku 900 W, záběr 32 cm

0 600 88A 001 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
4-8 dnů
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
156,10 € 

 

Kúpiť kusov:


Prevzdušňovač trávnika UniversalRake 900 predstavuje nepostrádateľného pomocníka pri práci na záhrade a v okolí domu. UniversalRake 900 efektívne odstraňuje mach, kyprí pôdu trávy, prevzdušňuje a dodáva tráve vitalitu a čerstvý vzhľad.

Účinné prevzdušnenie trávnika
Kombinácia vysoko výkonného 900W motora so systémom "Jet-Collect" umožňuje rýchle prevzdušnenie trávnika bez zanášania náradia. Systém "Jet-Collect" s oceľovými zubami s dvomi pružinami a špeciálnymi vetracími kanálikmi zaručuje rýchle a dôkladné zbieranie machu a nevzhľadných lišajníkov.

Veľký zberný kôš (50 l)
Model UniversalRake 900 je rovnako ako starší model prevzdušňovača Bosch (ALR 900) vybavený veľkým 50 litrovým zberným košom, ktorý napomáha dlhšiemu pracovnému úseku bez nutnosti častého vysypávanie. Zberný kôš je navyše stohovateľný a spoločne so skladacou rukoväťou možno tiež veľmi jednoducho skladovať s výškou nepresahujúcou 40 cm.

Tipy pre správne použitie
Aby bol váš trávnik v čo najlepšom stave, odporúčame ho prevzdušňovať najmä na jar a skraja jesene. Žiaduce je tiež trávnik pred prevzdušnením dostatočne zavlažiť, stačí 1 - 2 dni pred úkonom. Pri prevzdušňovanie je vhodné trávu hnojiť a v prípade potreby tiež dosiať.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení záhradnej techniky možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Pre predĺženie len stačí do 4 týždňov od zakúpenia prevzdušňovač trávnika zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch.
10 kg Hmotnost
50 l Sběrný koš
900 W Příkon
+10/ +5 / 0 / -5 mm Pracovní výška
32 cm Pracovní šířka
395x595x490 mm Rozměry
50 l Objem sběrného koše
10 dvojitých ocelových drápků Systém válců
Teleskopická násadaNávody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BOSCH UniversalRake 900