BOSCH POF 1200 AE horná frézka 1200W (6/8 mm)

Kód: 0 603 26A 100
Značka: BOSCH
€99,20 €99,20 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
horná frézka 1200 W, zdvih 55 mm, upínanie 6, 8 mm a 1/4"

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s POF 1200 AE obsahuje

  • 1x drážkovacia fréza (8 mm)
  • 1x adaptér na odsávanie
  • 1x kopírovacia objímka
  • 3x upínacia klieština
  • 1x stranový kľúč
  • 1x strediaci kolík
  • 1x bočný doraz

Horná frézka POF 1200 AE umožňuje domácim majstrom pohodlně frézovať drážky, hrany, profily a pozdĺžne otvory do dreva, plastu a tiež vykonávať kopírovacie frézovanie. Vďaka elektronickej regulácii otáčok s nastavovacím kolieskom je navyše náradie možné využiť (pri znížení otáčok a použití zodpovedajúcich fréz) aj na frézovanie neželezných kovov. Medzi hlavné prednosti tohto modelu, ktoré zákazníci často spomína, je kvalitné dielenské spracovanie, priaznivá cena a optimálna vyváženosť celého stroja aj pri frézovaní v úzkych miestach. Pre prácu s frézkou POF 1200 AE je možné využiť frézy so stopkou 6 a 8 mm a taktiež 1/4" uchytením.

Nechajte prebudiť svoju kreativitu
Kreatívna práca s drevom nikdy nebola jednoduchšia - Model POF 1200 AE zvládne všetko od tvarovania dreva, zahlbovania, drážkovania, zrážania hrán a formovania. Kopírovaciu objímku je možné navyše nasadiť bez nástrojov a to vďaka praktickému systému SDS.

Presné nastavenie hĺbky frézovania
Horná frézka BOSCH je vybavená nastavovacou skrutkou na presné nastavenie hĺbky frézovania. Pomocou regulačného kolieska je možné tiež na frézke prednastaviť (aj v priebehu práce) rýchlosť otáčok v rozmedzí od nízkych, stredných a vysokých otáčok.

Vynikajúci úchop a pohodlné vedenie
Rukoväť s mäkkou tlmiacou vložkou zaisťuje pohodlné ovládanie a vynikajúcu kontrolu nad frézkou pri práci, čo príde obzvlášť vhod predovšetkým pri dlhodobejšom používaní. Výhodou je aj rýchla výmena príslušenstva bez nutnosti povoľovacieho kľúča.

Možnosť odsávania prachu do vysávača
Elektrická horná frézka je vybavená objímkou ??na pripojenie 35mm odsávacej hadice a následné pripojenie k vysávaču. Odsávací adaptér je možné namontovať s pripojením hadice dopredu alebo dozadu a zaistiť tak vždy ideálny výhľad na obrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Horné frézky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.325 kg
Balenie s kufrom: ne
Hmotnost nářadí: 3.4 kg
Jmenovitý příkon: 1200 W
Jmenovitý výkon: 650 W
Maximální zdvih: 55
Plynulý rozběh: ano
Regulace výkonu: ano
Upínací průměr: 6, 8 mm + 1/4"
Volnoběžné otáčky: 11000-28000 ot/min
Výška zdvihu: 55 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: