BOSCH PLR 30 C laserový dálkoměr s Bluetooth

laserový dálkoměr, max. dosah 30 m, přesnost ± 2 mm, Bluetooth

0 603 672 120 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
u Vás 13.7.
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
62,60 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s PLR 30 C obsahuje
  • 2x batéria 1,5 V LR03 (AAA)
  • 1x ochranné púzdro

Digitálny merač vzdialeností Bosch PLR 30 C je vhodný na presné vzdialenosti do 30 metrov s digitálnou dokumentáciou v pripojenej mobilnej aplikácii. Integrované funkcie umožňujú výpočet plochy a objemu na stanovenie množstva materiálu potrebného pri rôznych projektoch, napríklad pokládke podlahovej krytiny, tapetovaní či maľbe stien. Výsledky sa zobrazujú na kvalitnom farebnom displeji pre optimálnu čitateľnosť. Všetky údaje je možné navyše jednoducho odosielať do aplikácie Bosch pre digitálnu dokumentáciu či plánovanie projektu a zaistiť si tým úsporu času a menej chýb v porovnaní s ručným prepisovaním.

Výber referenčného okraja
Merací prístroj PLR 30 C umožňuje výber predného alebo zadného okraja ako východiskového bodu na meranie. Zadnú hranu prístroja tak možno využiť napríklad pri prikladaní k stene a prednú hranu zase pri meraní od hrany stola.

Dokumentácia cez Bluetooth
Technológia Bluetooth umožňuje ľahké prepojenie meracieho prístroja Bosch s mobilnou aplikáciou a ukladať namerané hodnoty v priebehu merania. Tým sa ušetrí nielen čas, ale zabráni tiež možnej chybe pri ručnom prepisovaní.

Predĺženie záruky (až 36 mesiacov)
Výrobca Bosch umožňuje pri nákupe meracej techniky predĺžiť bežnú záručnú lehotu až na 36 mesiacov. Na získanie dlhšej záruky stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia zaregistrovať výrobok na oficiálnych stránkach Bosch DIY.
635 Nm Laserová dioda
5 min Automatické vypnutí
0,05-30 m Měřicí rozsah
0.084 kg Hmotnost
± 2,0 mm Přesnost měření
1 mm Rozlišení
100x42x22 mm Rozměry
Červená Barva paprsku
ne Kufr
ne Možnost připojení stativu
kartonová krabice Balení
ano Displej
ano Bluetooth
2 Třída laseru
2 x 1,5-V-LR03 (AAA) NapájeníNávody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BOSCH PLR 30 C