BOSCH IXO 7 multifunkčný aku skrutkovač + set nástavcov

Kód: 0 603 9E0 021
Novinka
Značka: BOSCH
€65,17 €65,17 / 1 ks
Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia

Akumulátorový skrutkovač 3,6 V, akumulátor 2,0 Ah + uhlový a excentrický nástavec, sada bitov (10x)

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s IXO VII Set obsahuje

  • 1x sada skrutkovacích bitov (10 ks)
  • 1x úložný box na uskladnenie
  • 1x nabíjací kábel mikro USB
  • 1x excentrický nadstavec
  • 1x uhlový nadstavec

Akumulátorový skrutkovač IXO 7 predstavuje už 7. generáciu jedného z najpredávanejších aku skrutkovačov Bosch. Nový model malého praktického aku skrutkovača vychádza z preverenej konštrukcie predchádzajúcich generácií, ale ponúka výkonnejší motor, dlhšiu výdrž a tiež inovované predné svetlo s okruhom 360 ° pre lepšiu viditeľnosť a prácu bez tieňov. Ponúkaný variant IXO Set je navyše dodávaný vrátane dvoch výmenných nástavcov - excentrický pre skrutkovanie blízko okraja a uhlový pre neprístupné miesta.

Ešte výkonnejší aku skrutkovač
IXO je výkonný a praktický akumulátorový skrutkovač a univerzálne náradie na všestranné práce okolo domu. Nová generácia tohto náradia ešte viac uľahčuje doťahovanie skrutiek pri montáži nábytku dodávaného v demonte či pri opravách. Výkonnejší motor zaisťuje až o 20% vyšší výkon ako predchádzajúci model a nový lítium-iónový akumulátor s kapacitou 2,0 Ah predlžuje maximálnu výdrž - vylepšená batéria v novom skrutkovači IXO zvládne zaskrutkovať na jedno nabitie až 190 skrutiek.

Prečo kúpiť novú generáciu IXO?
Konštrukcia novej generácie aku skrutkovača IXO vychádza z pôvodnej osvedčenej konštrukcie, pričom ponúka lepší výkon a dlhšiu výdrž. Výhodu predstavuje aj vylepšené predné svetlo, ktoré teraz oveľa lepšie osvetľuje pracovný priestor.

Vylepšené predné LED osvetlenie
Optimálne nasvietenie tmavých pracovných priestorov teraz zaisťuje nové kruhové LED osvetlenie na prednej časti náradia, ktoré umožňuje osvetliť väčšiu oblasť pracovnej plochy a zároveň znížiť tienenie používaného nástroja.

Široká ponuka výmenných nástavcov
Rovnako ako predchádzajúca generácia ponúka nové IXO 7 možnosť využitia širokej sady výmenných nástavcov. S konceptom krytky Easy-Click je tak stále nenahraditeľným univerzálnym náradím na vŕtanie, rezanie, rozdúchávanie grilovacích brikiet a mnoho ďalšieho.

Získajte predĺženú záruku (3 roky)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení elektrického náradia možnosť predĺženej záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Na predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia náradia zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch DIY.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku skrutkovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.972 kg
Balenie s kufrom: ano
Hmotnost nářadí: 0.32 kg
Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
LED světlo: ano
Max. kroutící moment: 5.5 Nm
Max. kroutící moment (měkký spoj): 3 Nm
Max. kroutící moment (tuhý spoj): 5.5 Nm
Max. průměr šroubování: 5
Napětí akumulátoru: 3,6 V
Pravý/Levý chod: ano
Regulace výkonu: ano
Typ akumulátoru: Li-ion
Typ motoru: Uhlíkový
Volnoběžné otáčky: 0-235 ot/min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: