BOSCH GPB 18V-2 C (verze bez DAB+)

Kód: 0 601 4A3 000
Novinka
Značka: BOSCH
€122,17 €122,17 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
pracovné rádio 230 V / 18 V batéria, Bluetooth

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GPB 18V-2 C obsahuje
  • 1x kábel AUX
  • 1x napájací adaptér DC
  • 1x 3V lítiová batéria CR2032

Pracovné rádio Bosch GPB 18V-2 C ponúka flexibilnú, mobilnú a digitálnu rozhlasovú zábavu a Bluetooth pripojením. Rádio je možné napájať pomocou 18V batérie (Professional) alebo zo siete pomocou adaptéra (súčasťou balenia). Zariadenie GPB 18V-2 S je možné postaviť vertikálne alebo horizontálne a má rukoväť aj háčik pre ľahkú prepravu a pohodlné skladovanie. Tieto výhody sú ďalej podporené kompaktným designom. Vďaka funkcii prepojenia dvoch rádií s chytrým telefónom si užívateľ môže navyše vychutnať jedinečný stereofónny zvuk. Výhodu predstavuje aj krytie IP54, čo umožňuje využitie aj v menej vľúdnych podmienkach.

Varianta rádia Bosch bez DAB+
Pracovné rádio BOSCH je určené pre príjem digitálneho rádia a prehrávanie hudby prostredníctvom chytrých telefónov. Zariadenie poskytuje dokonalú zvukovú kulisu prepojiteľnú cez Bluetooth®, príjmom FM a možnosťou AUX. Rádio je tiež kompatibilné s 18V akumulátormi Bosch Professional (1,5 až 8 Ah). Ponúkaná verzia v porovnaní s "SC" nie je vybavená príjmom DAB+.

Kvalitný zvuk a reprodukcia basov
Dva reproduktory GPB 18V-2 C Professional s celkovým výkonom 15 W poskytujú vynikajúci zvuk a prídavné pasívne membrány zaisťujú lepšiu reprodukciu basov v porovnaní s konkurenčnými modelmi.

Predĺžená záruka (až 36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení profesionálneho náradia možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Na predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia zaregistrovať produkt na oficiálnych stránkach Bosch Professional.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné rádiá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.322 kg
AUX-vstup: ano
Funkce Bluetooth: ano
Frekvenční pásmo FM: 87,5-108
Hmotnost nářadí: 2.5 kg
Max. výkon: 15
Napájení: aku (professional), síťový adaptér
Třída ochrany: IP54
USB: ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: