BOSCH GMS 120 univerzální stavební detektor

Kód: 0 601 081 000
Značka: BOSCH
€96,44 €96,44 / 1 ks
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia
univerzálny detektor železných/neželezných kovov, dreva a vedení pod napätím, max. dosah 120 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GSM 120 obsahuje
  • 1x batéria 9V (6LR61)
  • 1x ochranné puzdro
  • 1x pútko na zápästie

Materiálový detektor Bosch GSM 120 s automatickou kalibráciou je profesionálnym nástrojom pre kvalitné a presné podpovrchové vyhľadávanie železných/neželezných kovov, drevených konštrukcií a vedenie pod napätím. Detektor je vybavený trojicou detekčných režimov podľa typu použitia (suché stavby, železné kovy, vedenie pod napätím) s maximálnym dosahom až 12 cm. Detektor GSM 120 patrí do kategórie profesionálneho náradia Bosch, ktoré umožňuje využiť zariadenia aj v náročnejších pracovných podmienkach.

Trojica detekčných režimov
Detektor GSM 120 je vybavený trojicou detekčných režimov podľa typu použitia (suché stavby, železné kovy, vedenie pod napätím). Pri pozitívnom výsledku hľadaní prístroj upozorní obsluhu zmenou farby svetelného krúžku a akustickým signálom

Vizuálná detekcia Center Finder
Prístroj je vybavený inovatívnou stupnicou Center finder, ktorá uľahčuje presnú lokalizáciu a indikuje stred nájdeného objektu. Pomocou otvoru v strede svetelného krúžku je potom možné stred hľadaného objektu pohodlne označiť.

Lokalizácia do hĺbky až 12 cm
Lokalizácia objektov v stene pred vŕtaním zaisťuje väčšiu bezpečnosť pri práci, a to najmä pre remeselníkov pri renovačných prácach, pri vešaní skriniek, kuchynských liniek, umývadiel, bojlerov a vykurovacích sústav alebo pri montáži protipožiarnych systémov.

Odolná konštrukcia s ochranou IP54
Univerzálny detektor Bosch GSM 120 je vybavený gumenými chráničmi, nárazuvzdorným krytom a ochranou triedy IP54 proti prachu a vode. Zariadenie je naviac dodávané vrátane textilného obalu pre bezpečnú manipuláciu a uloženie.

Nadštandardná záruka (až 36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení meracej techniky možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Pre predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia detekčnej prístroj zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch Professional.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné detektory kovov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.68 kg
Automatické vypnutí: 5
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.27 kg
Kalibrace: automatická
Max. hloubka detekce: 120 mm
Max. hloubka detekce dřevo: 38 mm
Max. hloubka detekce kov: 120 mm
Max. hloubka detekce měď: 80 mm
Max. hloubka detekce vodiče pod napětím: 50 mm
Napájení: 1x aku 9 V
Rozměry: 85x200 mm
Třída ochrany: IP54

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: