BOSCH GKF 12V-8 Professional (verze bez aku)

Kód: 0 601 6B0 002
Značka: BOSCH
€160,74 €160,74 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
akumulátorová fréza 12 V, 6, 8 mm a 1/4" upínanie, bez batérie a nabíjačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s GKF 12V-8 obsahuje

  • 1x upínacia klieština 8 mm
  • 1x vidlicový kľúč 17 mm

Akumulátorová hranová frézka GKF 12V-8 z 12V profesionálneho radu Bosch predstavuje unikátny nástroj pre obratné zrážanie a opracovávanie hrán a okrajov s maximálnou slobodou pohybu. Aku frézka je ideálna pre remeselníkov, ktorí sa zaoberajú vnútornými úpravami dreva a inštaláciou kuchýň, výrobou okien, schodísk alebo nábytku s potrebou maximálnej flexibility. Náradie je dobre vyvážené, ergonomické a hlavne kompaktné, čo umožňuje 12V systém akumulátorov a moderný bezkefový EC motor s vysokým výkonom a nízkou údržbou. Ponúkaná varianta frézky je dodávaná v holej verzii bez akumulátora a nabíjačky.

Obratný špecialista na hrany
Akumulátorová ohraňovacia frézka GKF 12V-8 Professional vyniká pohodlnou manipuláciou pri opracovávaní hrán a okrajových pások. Rukoväť náradia je špeciálne upravená pre pohodlné ovládanie jednou rukou na frézovanie konvexných alebo konkávnych profilov a skosenie. S hmotnosťou iba 1,1 kg tiež poskytuje optimálne vyváženie s ťažiskom vysunutým dopredu.

Jemné nastavenie hĺbky
Vďaka systému rýchleho nastavenia je možné základnú dosku ľahko nastaviť stlačením tlačidla. Jemné nastavenie sa vykonáva ovládacím kolieskom, pričom jedna celá otáčka zodpovedá výške jedného milimetra. požadované nastavenie je možné aretovať nastavovacou skrutkou.

12V systém Professional
Aku frézka GKF 12V-8 je súčasťou 12V akumulátorového systému Bosch Professional. Ponúkaná varianta je dodávaná v holej verzii, čo znamená, že súčasťou balenia nie je napájací akumulátor ani nabíjačka - možno dokúpiť alebo využiť z iného náradia.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca BOSCH ponúka pri zakúpení profesionálneho náradia možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Na predĺženie stačí len do 4 týždňov od zakúpenia náradia zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch Professional.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku ohraňovacie frézky (bez aku)
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.465 kg
Balení: kartonová krabice
Balenie s kufrom: ne
Napětí akumulátoru: 12 V
Průměr kleštiny: 6-8
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru
Typ motoru: Bezuhlíkový
Volnoběžné otáčky: 13000 ot/min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: