Vážení zákazníci, vzhľadom k veľkej vyťaženosti dopravcov sa môže doba doručenia niektorých zásielok predĺžiť o 1–2 pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie.

Odoslať odkaz známemu
Položky označené symbolom * sú povinné.
Vaše meno: *
E-mail príjemcu: *
Vaša správa:


Položiť otázku predavačovi
Položky označené * jsou povinné.
Vaše meno:
E-mail: *
Text otázky: *:


BOSCH GardenPump 18 (verze bez akumulátoru)

aku ponorné čerpadlo 18 V, 2000 l/hod, bez akumulátoru a nabíječky

0 600 8C4 201 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Nedostupné, kontaktujte nás pre bližšie informácie   Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
78,30 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s čerpadlom obsahuje
  • 1x jednotka akumulátora
  • 1x nástavec na nádrž
  • 1x nástavec na stenu
  • 1x hadica (2,5 m)
  • 1x vedenie hadice
Akumulátorové čerpadlo Bosch GardenPump 18 je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kompaktné a jednoduché riešenie pre čerpanie dažďovej vody zo suda alebo nádrže (až 1000 litrov) a využitie pri zalievaní rastlín (miesto kanvica) alebo prepojenie so zavlažovacím systémom. Ponúkaná variant GardenPump 18 (0 600 8C4 201) je dodávaná bez napájacieho príslušenstva a je výhodná predovšetkým pre existujúcich zákazníkov Bosch, ktorí už vlastnia kompatibilné batérie zo systému "Power for All".

Bez akumulátora a nabíjačky
Ponúkaná varianta aku čerpadla GardenPump je dodávaná bez akumulátora a nabíjačky, čo dáva výhodu zákazníkom, ktorí už vlastnia kompatibilný 18V akumulátor (Power for All) z iného typu záhradného náradia Bosch.

Jednoduchá inštalácia
Začatie prevádzky čerpadla Bosch GardenPump 18 je veľmi jednoduché. Pre fungovanie stačí riadiacu jednotku s akumulátorom umiestniť v blízkosti zásobníku na vodu (napr. Na stenu), pripojiť bežnú záhradnú hadicu a čerpadlo ponoriť do vody.

Bezpečnostné funkcie
Čerpadlo GardenPump 18 (bez aku) je vybavené integrovanou antisifonovou zástrčku, ktorá pri zastavení čerpadla automaticky privádza vzduch do pripojovacej hadice a zabraňuje vytečeniu. Riadiaca jednotka akumulátora je navyše odolná proti striekajúcej vode.

Prehľadný ovládací panel
Celá prevádzka čerpadla sa ovláda pomocou jednoduchého panelu na riadiacej jednotke. Na paneli je možné ovládať zapínanie a vypínanie čerpadla, nastavenie požadovaného času alebo zistenie stavu akumulátora.
18 V Napětí akumulátoru
17.5 m Maximální výtlačná výška
35 °C Maximální teplota čerpaného média
2 m Maximální hloubka ponoru
0.6 kg Hmotnost
2000 l/hod Maximální čerpané množství
Verze dodávaná bez akumulátoru Typ akumulátoru
kartonová krabice Balení

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BOSCH GardenPump 18 (bez aku)