BOSCH Atino zvinovací meter s laserovou linkou

Kód: 0 603 663 A00
Značka: BOSCH
€43,01 €43,01 / 1 ks
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Laserový páskový meter s dĺžkou pásma 1,5 m

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s Atino obsahuje
  • 1x AA batérie 1,5 V LR6
  • 1x podložka s pripináčiky
  • 1x gélová podložka
  • 1x kryt podložky

Merací prístroj Bosch Atino predstavuje unikátné nivelačné zariadenie kombinujúce funkciu meracieho pásma a manuálne ovládaného čiarového lasera. Unikátny koncept prístroja Atino ponúka možnosť jednoduchého pripevnenia prístroja na stenu (pomocou gélové podložky alebo pripínačiek) a presné vyrovnanie a umiestnenia objektov na stenu bez pomocou inej osoby. Atino tak možno využiť pre širokú škálu aktivít - vešanie obrázkov a políc, pripevňovanie háčikov či madiel alebo aranžovanie predmetov. Ponúkaná varianta prístroja Atino (0603663A00) je dodávaná s jednou AA batérií, ochranným krytom, gélovou podložkou a podložkou s pripináčiky.

Integrovaná laserová čiara
Atino je vybavené jednou laserovou linkou, ktorú možno zarovnať horizontálne alebo vertikálne v uhloch 0, 90, 180 a 270 stupňov a to s presnosťou ± 0,3 stupňa. Pre presné vyrovnanie je laser vybavený kruhovým LED osvetlením na stredu prístroja a pomocou systému semafore indikuje, či je prístroj správne vyrovnaný.

Jednoduché pripevnenie na stenu
Atino umožňuje jednoduché pripevnenie prístroja na stenu a to vrátane hladkých povrchov (dlaždice, drevo, mramor) vďaka gélovej podložke, ktorú možno použiť opakovane. Na pripevnenie na hrubé povrchy či tapety je potom možné využiť podložku s pripináčiky.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení elektrického náradia možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Pre predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia prístroj Atino zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvinovacie metre
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Doba chodu na jedno nabití akumulátoru: 5
Dosah laseru/pásma: 1,7/1,5 m
Hmotnost nářadí: 0.26 kg
Laserová dioda: 630-650
Napájení: 1 x 1,5-V-LR6 (AA)
Přesnost nivelace: ± 2
Rozměry: 124x115x62 mm
Třída laseru: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: