BLACK+DECKER BL2018 akumulátor 18V (2.0 Ah)

Kód: BL2018
Značka: BLACK+DECKER
€40,86 €40,86 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
batéria 18 V, Li-Ion, kapacita 2,0 Ah

Detailné informácie

Podrobný popis

Zasúvací akumulátor Black+Decker BL2018 je kompaktná lítium-iónová batéria s kapacitou 2,0 Ah z rady PowerConnect vhodná pre všetky typy 18V dielenského a záhradného náradia Black and Decker. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je ideálny pre náradie s potrebou dobrej mobility - aku vŕtačky, aku rázové uťahovače, aku vysávače, atď.

Black+Decker 18V PowerConnect
Akumulátorová platforma Black & Decker 18V PowerConnect predstavuje obľúbený rad elektrického náradia na zvládanie kutilských úloh v domácnosti a na záhrade. Všetky batérie a nabíjačky sú vymeniteľné so všetkými nástrojmi tohto radu, z ktorých mnohé je možné zakúpiť iba ako stroje s telom (bez batérie) - to znamená, že pri nákupe ďalšieho náradia do sady môžete ušetriť zbytočné výdavky za ďalšie batérie a nabíjačky.

Batérie pre náradie do dielne aj záhradu
18V Akumulátor BL2018 s kapacitou 2,0 Ah je plne kompatibilný so všetkými záhradným a dielenským náradím výrobcu Black and Decker. Vďaka svojim nízkym rozmerom a menšej hmotnosti je navyše ideálny na využitie s náradím s potrebou dobrej ovládateľnosti. Výhodou je aj využitie moderných Li-Ion článkov, ktoré netrpia neduhmi starších generácií akumulátorových článkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku batéria 18V
Záruka: 2 roky
Funkce Bluetooth: ne
Hmotnost nářadí: 0.3 kg
Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
Počet ks v balení: 1 ks
Typ akumulátoru: Li-ion

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.