BLACK+DECKER BCSTA536B (verze bez aku)

Kód: BCSTA536B
Značka: BLACK+DECKER
€93,68 €93,68 / 1 ks
Aktuálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Akumulátorový vyžínač 36 V, dosah 33 cm, bez batérie a nabíjačky

Detailné informácie

Podrobný popis

Aku strunová kosačka Black+Decker BCSTA536B so širokým záberom (až 33 cm) a moderným bezuhlíkovým motorom dodávaná vo variante bez akumulátora a nabíjačky. Ponúkaná variant aku kosačky BCSTA536B je výhodná predovšetkým pre zákazníkov, ktorí už vlastnia kompatibilné napájacie príslušenstvo (36 V) z iného typu záhradnej techniky Black and Decker.

Bez akumulátora a nabíjačky
Ponúkaná varianta aku vyžínače BCSTA536B je dodávaná bez akumulátora a nabíjačky, čo dáva výhodu zákazníkom, ktorí už vlastnia kompatibilné akumulátor a nabíjačku z iného typu 36V náradia Black and Decker.

Moderný bezuhlíkový motor
Moderný bezuhlíkový motor umožňuje dlhšiu prevádzku na jedno nabitie a zároveň vyššiu životnosť kosačky. Bezuhlíkový motor tiež napomáha pri konštantnom kosení houževnatějšího a vzrostlejšího porastu.

Automatický posuv struny AFS
Kosačka BCSTA536B je vybavená systémom automatického predĺženia struny, ktorý pri opotrebení strunu automaticky oreže a nedochádza tak k zbytočnému omeškania ako pri manuálnom posuvu.

Teleskopická násada a otočná hlava
Model BCSTA536B je vybavený nastaviteľnou teleskopickou násadou sa sekundárne rukoväťou a otočnou sekacie hlavou, ktorá umožňuje presné zarovnávanie okrajov trávnikov a bezpečné kosenie okolo múrov a okrasných kríkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku strunové kosačky (bez aku)
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Doba nabíjení: 1
Hmotnost nářadí: 33 kg
Napětí akumulátoru: 36 V
Otočná žací hlava: ano
Počet rychlostí: 2
Systém posuvu struny: Automatický (ASF)
Systém sekání: struna
Max. šířka záběru: 33 cm
Teleskopická násada: ano
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru
Typ motoru: Bezuhlíkový
Úhlové nastavení: ano
Volnoběžné otáčky: 6500-8500 ot/min
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.