BLACK and DECKER PD1200AV autovysávač

Kód: PD1200AV
Značka: BLACK+DECKER
€45,62 €45,62 / 1 ks
Vyradené z ponuky
Možnosti doručenia

vysávač do auta 12 V, 12,5 W, 1060 l/min, 0,56 l nádoba

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s PD1200AV obsahuje

  • 1x štrbinová hubica s kefou
  • 1x flexibilná sacia hadica (1,5 m)
  • 1x dlhá štrbinová hubica
  • 1x napájací kábel (5 m)
  • 1x adaptér pre 12 V
  • 1x úložná sieťka

Malý a šikovný vysávač do auta PD1200AV s patentovanou technológiou motora a trojfázovou cyklónovou technológiou čistenia filtra je obľúbeným modelom autovysávača pre rýchle a spoľahlivé vyčistenie interiéru osobného auta. Autovysávač Black+Decker je napájaný pomocou 12V autozásuvky a hodí sa preto nielen na mobilné čistenie v aute, ale tiež napríklad v karavane alebo na lodi.
 
Patentovaný motor umiestnený vo filtri
Autovysávač PD1200AV je vybavený výkonným patentovaným motorom, ktorý zaisťuje vysoký čistiaci výkon a účinnosť. Motor vysávača je navyše prakticky umiestnený vo vnútri filtra a to významne uľahčuje jeho ovládanie v tesných priestoroch automobilu.
 
Systém cyklónového čistenia filtra
Konštantný sací výkon vysávača Black&Decker zaisťuje trojfázový systém cyklónového vírenia vzduchu, ktorý pomocou odstredivej sily oddeľuje hrubé nečistoty od jemných. To zabraňuje usadzovaniu nečistôt vo filtri a zaisťuje tak trvalý silný výkon.
 
Napájanie pomocou 12V autozásuvky
Maximálnu mobilitu použitia pri čistení vnútorných priestorov automobilu zaisťuje napájací adaptér pre 12V autozásuvku, z ktorej je vysávač PD1200AV napájaný - tým odpadá nutnosť nepraktického ťahania kábla z externého napájania alebo zo siete.
 
Dlhá flexibilná hadica a kefy
Súčasťou balenia s vysávačom je sada sacieho príslušenstva, ktoré umožňuje pohodlné vyčistenie kobercov, sedadiel, palubnej dosky alebo bočných a stredových konzol. Dlhá ohybná hadica s dĺžkou 1,2 metrov také umožňuje ľahké vysatie priestoru kufra.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyradené z ponuky
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Délka napájecího kabelu: 5
Doba chodu na jedno nabití: 30
Hmotnost nářadí: 1.5 kg
Množství vzduchu: 1060
Napětí akumulátoru: 12 V
Objem nádoby: 0.56
Sací výkon: 12,5 AW

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.