Záruka spokojnosti

Kvalita služieb:

Našim zákazníkom zaručujeme expresné doručenie objednaného tovaru, v prípade vzniku akejkoľvek neštandardnej situácie, Vás okamžite kontaktuje náš vyškolený pracovník. Samozrejmosťou je okamžité potvrdenie o prijatí Vašej objednávky. Následne je objednávka obratom vybavená tímom našich pracovníkov.

Ak máte nejaké otázky neváhajte a obráťte sa na niektorého z našich odborníkov. Využite možnosť konzultácie a kontaktujte našich špecialistov.

Ceny, tovaru:

Vďaka spolupráci s najväčšími dodávateľmi v EÚ Vám ponúkame kvalitný tovar za skutočne nízke ceny. Nákupom v našom e-shope tak ušetríte aj niekoľko desiatok či stoviek eur. Samozrejmosťou je možnosť jednoduchej výmeny tovaru (napr. v prípade chybného výberu) či jeho úplného vrátenia.

Vyberajte zo širokej ponuky kvalitného tovaru. Špecializovaný internetový obchod ručné-náradie.sk predáva len kvalitné a osvedčené značky.

Rýchly a jednoduchý nákup:

Nakupujte rýchlo a spoľahlivo v pohodlí Vášho domova či kancelárie 24 hodín denne. Porovnajte si produkty, ktoré vás zaujali. Ich postupným pridávaním do porovnávacieho systému si vytvoríte vlastnú prehľadnú tabuľku tovaru, ktorá Vám uľahčí výber. Nemusíte sa registrovať, aby ste mali perfektný prehľad o svojej objednávke. Pri jej prijatí, vybavení i odoslaní, Vás o tom vždy informujeme e-mailom. Máte istotu - u každého produktu vždy vidíte predpokladaný termín dodania.

Viac nájdete v sekcii obchodné podmienky.