STANLEY FME630K FatMax elektrický hoblík 750W

Kód: FME630K
Značka: STANLEY
€111,79 €111,79 / 1 ks
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia
Elektrický hoblík 750 W, 82 mm, 2 mm, kufor

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s FME630K obsahuje
  • 1x odsávací adaptér
  • 1x paralelný doraz
  • 1x prachový vak
  • 1x plastový kufor

Elektrický hoblík Stanley FatMax FME630 s šírkou hobľovania 82 mm a výkonným 750W motorom je prispôsobený pre optimálny úber materiálu a rýchly postup práce. Vďaka nízkej hmotnosti (2,9 kg) a dokonalému vyváženie je model FME630 prispôsobený aj pre pohodlné ovládanie jednou rukou. Za pomocou druhej rukoväte s integrovaným plynulým nastavením potom možno ľahko a presne nastaviť hĺbku záberu po vyznačených krokoch po 0,2 mm. Ponúkaná verzia FME630K je dodávaná vrátane kufra.

Elektrický hoblík Stanley FatMax
Elektrický hoblík FME630 patrí do rady náradia Stanley s označením FatMax. Výrobky tejto rady predstavujú vyššiu triedu určenú pre bežné profesionálne využitie s maximálnym výkonom a dlhou životnosťou. Tento model tak zvládne aj náročnejšie zaťaženie.

Kvalitný karbidový hobľovací nôž
Karbid volfrámový obojstranný hobľovací nôž elektrického hoblíka Stanley FatMax ponúka vynikajúci výkon a spoľahlivý úber materiálu. Funkcia parkovacej polohy pohyblivé základne navyše efektívne chráni obrobok.

Regulovateľná hĺbka záberu
Na prednej strane je hoblík vybavený druhou rukoväťou, ktorá umožňuje plynulé nastavenie hĺbky zanorenia hobľovacieho noža a to na stupnici po 0,2 mm. Pri spracovávaní obrobku tak možno spoľahlivo strážiť úroveň úberu.

Varianta FME630K s príslušenstvom
Ponúkaná varianta elektrického hoblíka Stanley FatMax s produktovým označením FME630K je dodávaná s kompletným pracovným príslušenstvom - odsávacím adaptérom, paralelným dorazom, vakom na piliny a plastovým kufrom.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické hoblíky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.148 kg
Adaptér pro připojení vysavače: ano
Balenie s kufrom: ano
Délka napájecího kabelu: 4
Hmotnost nářadí: 2.9 kg
Jmenovitý příkon: 750 W
Max. hloubka drážky: 12
Max. hloubka záběru: 2
Max. šířka záběru: 82
Volnoběžné otáčky: 16500 ot/min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: