SKIL 2900 AJ (Multi Cutter) aku univerzální nůžky

aku univerzální nůžky 4,8 V, 1x aku 1,1 Ah

F 015 290 0AJ Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
   Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
32,80 € 

 

Kúpiť kusov:


VHODNÉ PRE HOBBY POUŽITIE
Súčasťou balenia s 2900 AJ
  • 1x nabíjačka
  • 1x akumulátor 4,8V (NiMH)
  • 1x nožnicový nástavec pre pružné materiály

Univerzálne nožnice Skil 2900 "Multi Cutter" sú tým pravým riešením pre prácu v domácnosti. Tieto univerzálne nožnice s nabíjateľnou batériou 4,8 V ponúkajú veľkú voľnosť pohybu pri krájaní najrôznejších typov materiálu, napríklad lepenky, plastov, vinylu, kože, tapiet, kobercov, vetvičiek a mnohých ďalších. Sú ideálne pre rovné aj zakrivené línie rezu. Veľký spínač s blokovaním v spustenej polohe a systém "Clic" na výmenu kotúčov bez nutnosti používať nástroje zvyšujú pohodlie pri práci.

Krájanie rôznych materiálov v rovných i zakrivených líniách
Vysoko kvalitný rezný kotúč píly "Multi Cutter" má jedinečnú geometriu prevedení. Malá veľkosť kotúče a vysoká rýchlosť rezania umožňujú rovné aj zakrivené rezy bez námahy. Tam, kde by práca s klasickými nožnicami bola príliš náročná a nie príliš efektívne, sú univerzálne nožnice "Multi Cutter" riešením, s ktorého pomocou svoju prácu zvládnete rýchlo a čisto. Jedna hlavica vydrží krájať tri kilometre lepenky. Plne nabitá batéria zabezpečí krájanie 150 metrov koberca alebo 240 metrov lepenky!

Rýchla výmena čepele bez nutnosti používať nástroje
Systém "Clic" umožňuje vymieňať čepeľ ľahko a pohodlne bez nutnosti používať špeciálne nástroje alebo kľúče. Stačí stlačiť tlačidlo "Clic", aby ste čepeľ uvoľnili a nahradili ich novým.

Šikovné vlastnosti umožňujúce pohodlnú prácu
Veľký spínač so zaistením v zapnutej polohe umožňuje nepretržitú prácu, aby bolo nutné neustále stláčať spínač. Ergonomická mäkká rukoväť kompaktnej veľkosti zaisťuje optimálnu pohodu pri práci. Ako voliteľné príslušenstvo univerzálnych nožníc "Multi Cutter" je k dispozícii sada čepeľou vrátane dvoch čepeľou určených na krájanie ohybných materiálov a špeciálnej čepeli na tvrdé materiály.
250x166 mm Rozměry
10000 zd/min Počet zdvihů, volnoběh
4,8 V Napětí akumulátoru
0.4 kg Hmotnost
1.1 Ah Kapacita akumulátoru
NiMH Typ akumulátoru
kartonová krabice Balení
Regulace výkonu
ne Kufr

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k SKIL 2900 AJ