Prečo nakupovať u nás

Expresné doručenie

Viac ako 95% tovaru dodáme našim zákazníkom do dvoch dní od objednania na ľubovoľnú adresu v SK!

Rýchla expedícia:

Vďaka systému okamžitého vybavenia objednávok, rýchlej expedície a výbornej doprave DHL / GEIS, sme jedni z najrýchlejších dodávateľov ručného náradia v SK. V prípade menej bežných druhov tovaru Vám termín dodania vždy spresníme, prípadne navrhneme alternatívy.

Skúsený dopravca:

Starostlivo zabalený tovar zasielame prostredníctvom prepravnej firmy DHL / GEIS. Bežný rozvozový čas u tejto dopravy je od 8 do 18 hodín, každý pracovný deň. Záleží len na Vás, či si objednaný tovar necháte doručiť domov, do zamestnania, či na úplne inú adresu. Prepravca zaručuje telefonické ohlásenie samotného doručenia. Vodič DHL / GEIS Vás vždy pred samotným doručením bude kontaktovať a dohodne sa s vami na bližšom čase dodávky, ktorý Vám bude viac vyhovovať. V prípade, že nebudete prítomní, Vám dopravca zanechá oznámenie o doručení, v ktorom nájdete kontakt na doručujúce depo pre spresnenie druhého bezplatného doručenia.

Sledujte svoju zásielku:

V momente, kedy je Váš tovar vyexpedovaný, dostanete od nás informačný email s číslom zásielky, vďaka ktorému môžete zásielku sledovať na adrese: www.geis-group.sk, www.dhl.sk, www.ppl.cz , alternatívne u zásielok nad 50 kg na adrese:www.geis.cz

Nadštandardné služby:

Váš tovar môžete pohodlne zaplatiť vopred pomocou Bankového prevodu, alebo Dobierkou až v momente odovzdania tovaru.

Viac nájdete v sekcii obchodné podmienky.