Novinky Nilfisk 2015

Dánska spoločnosť Nilfisk je známa nielen veľmi dlhou tradíciou, ale predovšetkým výrobou kvalitných čistiacich zariadení.
Priemyselné vysávače, alebo vysokotlakové čističe Nilfisk sú naozajstný pojem, veď sa jedná o priameho nástupcu známej značky WAP.
Na rok 2015 predstavil Nilfisk aj niekoľko noviniek určených pre hobby použitie.


     

Vysokotlakové čističe Nilfisk 


Všetky rady
vysokotlakových čističov Nilfisk - Comfort, Dynamic i Excelent prešli veľkou premenou. Celkom 9 nových modelov tento rok rozšírilo skupinu hobby vysokotlakových čističov Nilfisk. Tieto novinky majú bežný štandard Nilfisk, teda kovové čerpadlo, rýchlospojka na hadicu a systém Click & Clean, ale rozšírila sa u nich ponuka príslušenstva a predovšetkým komfort obsluhy.                  Najvyšším komfortom disponujú čističe označené PG (PowerGrip), ktoré majú bezdrôtové ovládanie výkonu "wapky" priamo z rukoväte. Tento systém je veľmi originálny a výrazne zvyšuje jednoduchosť obsluhy.

     

Domáce vysávače Nilfisk

Obľúbené vysávače Nilfisk Buddy, na domáce mokré i suché vysávanie, sa dočkali novej generácie. Nastupujúca rada vysávačov Nilfisk Buddy II získala širšie príslušenstvo aj mnoho zaujímavých zlepšení. Buddy II sa opäť vyrába vo veľkosti nádob 12 a 18 l, so zbernou nádobou z plastu alebo nerezu. Buddy II 18 T má navyše aj zásuvku pre pripojenie ručného elektrického náradia.

Čistič okien Nilfisk Smart


Nilfisk Smart je ľahký akumulátorový čistič
, ktorý je možné použiť nielen na čistenie okien, ale aj zrkadiel a hladkých obkladov. S touto novinkou vyčistíte všetky plochy nielen ľahko, ale aj kvalitne a bez šmúh. V balení získate aj rozprašovač s utierkou, hubicu 280 mm, sponu, nabíjačku a 20 ml koncentrátu.


   
Nilfisk SMART - čistič okien, zrkadiel a obkladov
 

Čistiace zariadenie Nilfisk je vždy stávka na istotu a vysokú kvalitu spracovania.