Nové rucne-naradie.sk

Rucne-naradie.SK

Je nám potešením oznámiť, že najmodernejší e-shop ponúkajúci široký sortiment HOBBY i PROFI náradia a záhradnej techniky, je už aj na Slovensku. Poskytujeme Vám nielen kompletnú jazykovú mutáciu do slovenčiny, ale aj jednoduchý nákup priamo v eurách.

Český obchod Rucni-naradi.cz funguje spoľahlivo na českom trhu už od roku 2004. Za tento čas obslúžil viac ako 15 000 spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám stále radi vracajú. Dlhodobé budovanie kvalitného zázemia a služieb nám dovoľuje vytvoriť skutočného lídra na trhu s podobným sortimentom. Vám, našim slovenským zákazníkom, tak zaručujeme kvalitné služby preverené mnohoročným pôsobením na českom trhu. Súčasne máme dlhoročné skúsenosti s trhom slovenským, nakoľko Rucni-naradi.cz veľmi často využívajú aj slovenskí zákazníci. Neváhali sme Vám teda vyjsť v ústrety a spustili sme kompletný slovenský e-shop vrátane slovenského prevádzkovateľa.

Samozrejmosťou je obsiahla jazyková mutácia do slovenčiny a jednoduchý nákup priamo v eurách. Odpadajú tak kurzové prepočty a ďalšie komplikácie. Súčasne si slovenská verzia uchováva všetky výhody českého e-shopu. Vďaka rýchlosti vybavovania objednávok a kvalitnej logistike firmy ONIO s.r.o. dokážeme ponúknuť nízke ceny, kvalitné služby a dodanie už od 24h kamkoľvek na území Slovenskej republiky (predovšetkým pre západnú časť Slovenskej republiky).

Vieme dobre, že ste to Vy, kto nám umožňuje prosperovať, preto všetko podriaďujeme Vám, našim zákazníkom a ponúkame služby, ktoré naozaj chcete. Veríme, že si rovnako ako v Českej republike, tak aj na Slovensku získame obľubu a dôveru mnohých zákazníkov, ktorí sa budú radi vracať nielen za nízkymi cenami, ale aj za výbornými službami.

Na Vaše objednávky či pripomienky sa teší tým Rucne-naradie.sk