Kontakty

Otázky k objednávke

Zákaznícka linka funguje v pracovné dni od 8:00 do 17:00 hod. Táto linka rieši iba administratívne úkony spojené s objednávkou tovaru - objednanie tovaru, výmeny tovaru, úpravy fakturačných údajov, atď.

☎️ 02 208 622 27
info@rucne-naradie.sk

Zistenie dostupnosti

Pre zistenie dostupnosti vybraného tovaru nás kontaktujte na nižšie uvedený email. U ponúkaných produktov uvádzame vždy aktuálny stav skladovej dostupnosti. U nedostupných položiek musíme najskôr overiť dostupnosť u výrobcu.

info@rucne-naradie.sk

Sprievodca dostupnosťou na webe

Skladom

Tovar označený "Skladom" sa fyzicky nachádza na našom expedičnom sklade. Pri objednávke tovaru na sklade do 16:00 hodín je tovar ešte v ten deň expedovaný a v ideálnom prípade doručovaný nasledujúci deň.

Na objednávku

Tovar označený "Na objednávku" sa podľa elektronických dát od dodávateľa nachádza na externom skladu výrobcu. Doba dodania k zákazníkovi sa u tohto typu tovaru pohybuje priemerne od 3 do 6 dní.

Nedostupné / Na dotaz

Tovar označený "Na dotaz" alebo "Nedostupné" nie je aktuálne skladom u nás ani u výrobcu. Dostupnosť tohto tovaru musíme najskôr overiť u výrobcu a doba dodania tak nie je nijako garantovaná.

Technické otázky

Technické otázky k ponúkaným produktom zodpovedáme iba emailom.

produkty@rucne-naradie.sk

Pomoc s výberom

Pre pomoc s výberom vhodného náradia nás môžete kontaktovať na nižšie uvedený email. V emailu nezabudnite spomenúť dôležité informácie - k čomu budete náradie používať, aké značky preferujete a koľko doň chcete investovať.

produkty@rucne-naradie.sk

Dôležité informácie pri výbere tovaru
Na aký účel budete náradie používať?

Pre výber správneho náradia je dôležité vedieť na aký účel ho chcete využívať. Pre občasné použitie je napríklad zbytočne vyberať profesionálne stroje s dlhšou životnosťou, ale o to vyššou cenou.

 
Akého výrobcu alebo značku preferujete?

Dôležitá otázka predovšetkým u výbere akumulátorového náradia. Ak už vlastníte aku náradia daného výrobcu, môžete tak využiť už existujúce príslušenstvo a ušetriť tým za nákup holé verzie.

 
Aké je vaše finančné rozmedzie pre nákup?

Na trhu existuje nespočetné množstvo výrobcov a modelových radov rôznej kvality a výkonu. Pre najvhodnejšie výber je tak viac ako dôležité vedieť, v akom cenovom rozmedzí sa chcete približne pohybovať.

Reklamácie tovaru

Reklamačné oddelenie funguje len v pracovné dni. Pre rýchlejšie spracovanie Vašej požiadavky odporúčame využiť prednostne online formulára nižšie. Viac informácií o reklamácii nájdete v reklamačný poriadok.

Martina Jílková
reklamacie@rucne-naradie.sk

Odstúpenie od zmluvy

Na odstúpenie od kúpnej zmluvy v 14 dňoch od zakúpenia tovaru v našom obchode stačí vyplniť nižšie priložený online formulár. Viac informácií o odstúpenie od kúpnej zmluvy nájdete v nákupný poriadok.

Prijatie formulára vám potvrdíme na e-mail, kde nájdete aj informácie o ďalšom postupe. Potom už len stačí počkať na dohodnutý termín zvozu, alebo odoslať bezpečne zabalený tovar späť na adresu nášho skladu.

Peniaze vám vrátime najneskôr do 14 dní od nahláseného odstúpenia.

Obchodná spolupráca

Pre ponuky obchodnej spolupráce nás môžete kontaktovať na nižšie uvedený email.

Jaromír Antoš
antos@onio.cz

Logistiku e-shopu zaisťuje

ONIO s.r.o.
PROLOGIS - DC2
Syrovice 689
664 67 Syrovice

Česká republika

IČO: 27712885
IČ DPH: SK4020265007

Upozornění: Na uvedených adresách nie je možný osobný odber

Spoločnosť ONIO s.r.o. je registrovaným platcom DPH v Slovenskej republike

Prevádzkovateľ servera

ONIO SK, s.r.o.
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Slovenská republika

IČO: 27712885
IČ DPH: SK4020265007

Bankové spojení: 2628179877 / 1100
Tatra Banka a.s. Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava 1

Spoločnosť je zapísaná na Mestskom súde v Bratislave oddiel B, vložka 55119