GARDENA PowerJet Li-40 aku vysavač a fukar 3v1

bezuhlíkový aku vysavač listí 40 V, 320 km/hod, drcení 8:1, 1x aku 4,2 Ah

9338-20 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednanie   Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
344,30 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s PowerJet Li-40 obsahuje
  • 1x aku BLI-40/160
  • 1x nabíjačka

Aku záhradný vysávač a fúkač Gardena PowerJet Li-40 (9338-20) pomáha odstraňovať rýchlo a bez námahy zvyšky nečistôt, listov a odrezkov trávy z domácej záhrady rýchlosťou až 320 km/h alebo za pomocou sacieho výkonu (160 l/s). Záhradný vysávač PowerJet Li-40 poháňa jeden 40V akumulátor (súčasťou balenia), ktorý možno pohodlne nabíjať bez pamäťového efektu.

Výkonná akumulátorová technológia
Lítium-iónový vymeniteľný akumulátor BLI-40/160 je výkonný, nenáročný na údržbu, flexibilne sa dobíja a ľahko sa mení. LED panel akumulátora navyše prehľadne znázorňuje aktuálnu úroveň nabitia akumulátora.

Moderný motor Gardena PowerPlus
Akumulátorový vysávač lístia PowerJet Li-40 je poháňaný moderným bezuhlíkovým motorom PowerPlus, ktorý ponúka vysoký výkon a zároveň je obzvlášť účinný pri dlhých prevádzkových časoch bez zníženia životnosti výrobku.

Intuitívny ovládací panel na rukoväti
Intuitívny panel s klávesmi na rukoväti záhradného fúkača GARDENA zobrazuje úroveň nabitia akumulátora a stlačením tlačidla umožňuje aktivovať režim ECO pre zvýšenie maximálnej doby chodu na jedno nabitie.

Fúkanie, nasávanie a drvenie v jednom
Akumulátorový kombinovaný fúkač Gardena PowerJet Li-40 je vhodný pre fúkanie, nasávanie (do zberného vaku) a drvenie lístia v 8: 1. V jedinom zariadení sa tak schováva možnosť komplexného upratovania celej záhrady od jesenného neporiadku.
4.2 Ah Kapacita akumulátoru
320 km/h Rychlost vyfukovaného vzduchu
40 V Napětí akumulátoru
3.9 kg Hmotnost
Bezuhlíkový Typ motoru
Regulace otáček
Li-Ion Typ akumulátoru
kartonová krabice Balení
ne Kufr
Pravý/Levý chod
8:1 Zmenšení množství listí
ano Regulace výkonu

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k GARDENA PowerJet Li-40 (1x aku)