GARDENA PowerJet 18V P4A akumulátorový foukač

Kód: 14890-20
Novinka
Značka: GARDENA
€173,02 €173,02 / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručenia
Akumulátorový fukár na lístie 18 V, 100 km/h, 1x batéria 2,5 Ah

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s PowerJet P4A obsahuje
  • 1x aku 18V P4A (2,5 Ah)
  • 1x nabíjačka P4A (AL 1830 CV)

Akumulátorový fúkač Gardena PowerJet P4A (14890-20) predstavuje moderný a vysoko výkonný záhradný fúkač, ktorý svoje uplatnenie nájde pri upratovaní na záhrade alebo v okolí domu. Fúkač PowerJet je poháňaný 18V aku batérií z rady POWER FOR ALL a možno ho využiť aj pre napájanie záhradnej techniky Bosch (zelená hobby rad). Vďaka inovatívnemu dizajnu a vysokému prietoku vzduchu (až 7,9 kubických metrov za minútu) PowerJet zvládne upratať rýchlo a efektívne plochu s rozmerom až 400 m2.

Aku fukár z rady POWER FOR ALL
Aku fúkač PowerJet P4A je dodávaný s nabíjačkou a jedným 18V akumulátorom (2,5 Ah) z Aliancie POWER FOR ALL. Tento akumulátor poskytuje max. Dobu chodu 13 až 23 minút (v závislosti na výkone) a možno ho využiť aj pre hobby náradia Bosch.

Pozoruhodne silný fúkacie výkon
Záhradný fúkač GARDENA PowerJet umožňuje dosiahnuť objem vzduchu až 7,9 m3 za minútu, čo významne zvyšuje efektivitu upratovania daného priestoru (menšie konáre, lístie, trávu) a to všetko bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti.

LED indikátor a regulácia na rukoväti
Jasne viditeľný LED indikátor priamo na rukoväti poskytuje informácie o aktuálnom stave nabitia. Vedľa neho je naviac tiež regulačné koliesko výkonu, ktorý umožňuje nastaviť výkon vyfukovania podľa aktuálnej potreby a typu práce (vyšší výkon alebo výdrž).

Moderný a optimálne vyvážený dizajn
Moderný dizajn akumulátorového foukače Gardena zaujme každého na prvý pohľad. Konštrukcia tohto modelu je navyše optimálne vyvážená, takže nedochádza k únave obsluhy ani po dlhšom pracovnom úseku.

Dodatočné parametre

Kategória: Aku fúkač
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Hmotnost nářadí: 1.8 kg
Kapacita akumulátoru: 2.5 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Regulace výkonu: ano
Rychlost vyfukovaného vzduchu: 100
Typ akumulátoru: Li-ion