Expresná doprava

Prepravná služba DPD

Vami objednaný tovar doručujeme podľa váhy a balenia prostredníctvom prepravných firiem DPD. Tovar bude doručený na fakturačnú adresu, prípadne doručovaciu adresu, ak je táto zadaná v objednávke, prípadne upresnená zákazníkom pred odoslaním tovaru (o odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou emailu, kde bude uvedený kontakt na prepravcu-číslo balíka, ktoré bolo zásielke pridelené). Doručenie prebehne v pracovné dni v čase obvyklej pracovnej doby.

Cena dopravy: 4 €

Kontrola zásielky pri prevzatí

Zákazník alebo príjemca tovaru má povinnosť prekontrolovať neporušenosť obalu a či zásielka nevykazuje zjavné znaky poškodenia. Zákazník by mal vo svojom vlastnom záujme prekontrolovať správnosť dodaného tovaru a v prípade nezrovnalostí prevzatie zásielky odmietnuť, alebo dopravcu požiadať o doručenie v ďalšom pracovnom dni a v medziobdobí problém konzultovať s prevádzkovateľom. V opačnom prípade sa vystavuje zbytočným prieťahom pri riešení prípadného problému. V prípade zistenia poškodenia, či inej nezrovnalosti po prevzatí zásielky, nás prosím okamžite kontaktujte.

Cena dopravy nad 50 kg

U neštandardných výrobkov bude cena prepravného stanovená podľa celkovej hmotnosti objednaného tovaru a miesta vykládky. Po prijatí objednávky bude klient o celkovej cene prepravy telefonicky alebo mailom informovaný a o túto cenu bude navýšená celková hodnota objednávky.

Hmotnosť do 150 Kg: 15 €
Hmotnosť do 250 Kg: 20 €
Hmotnosť do 350 Kg: 25 €
Hmotnosť nad 350 Kg: 35 €

Platba na dobierku

Tovar zaplatíte pri prevzatí od vodiča prepravnej spoločnosti DPD. V dobe predpokladaného doručenia zásielky majte, prosím, doma pripravenú dostatočnú hotovosť. Jedná sa o najbežnejšiu formu úhrady, ktorá nekomplikuje proces dodania.

Platba prevodom

Po dokončení objednávky Vám zašleme informácie o čísle účtu, na ktorý zaplatíte objednaný tovar. Tovar bude expandovaný (v případě dostupnosti na skladě) až po pripísaní peňazí na náš účet.