BOSCH UniversalDetect digitální detektor kovů

Kód: 0 603 681 300
Značka: BOSCH
€87,35 €87,35 / 1 ks
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
detektor na detekciu kovov, vedení pod napätím a bez prúdu a drevených nosných konštrukcií

Detailné informácie

Podrobný popis

Detektor Bosch UniversalDetect je ľahko ovládateľný prístroj na vyhľadávanie kovových predmetov, jednofázových káblov pod prúdom a drevených konštrukcií pre bezpečnejšie vŕtanie pri vešení obrazov či iných predmetov alebo pri inštalácii osvetlenia. Hlavnou prednosťou tohto modelu je predovšetkým jeho jednoduché ovládanie bez nutnosti kalibrácie. Detektor stačí jednoducho priložiť k stene, zapnúť a pustiť sa do vyhľadávania objektov pod povrchom (podlaha alebo múr) do hĺbky až 10 cm.

Nastaviteľné tri detekčné režimy
Tri meracie režimy na detekciu kovových objektov (až 10 cm) a jednofázových káblov pod prúdom (až 5 cm) vo všetkých typoch stien či nosných konštrukcií v sadrokartónových stenách. V prípade potreby je možné zvoliť aj dva režimy zároveň. Svetelná signalizácia s kontrolkami LED a voliteľný výstražný zvukový signál upozorní na polohu odhaleného objektu.

Integrovaný pomocník s ilustráciami
Pre menej skúsených užívateľov je prístroj vybavený aj praktickou úvodnou inštruktážou, ktorá obsahuje niekoľko tipov na detekciu v 29 jazykoch na dotykovom displeji, vrátane animácií a podrobných pokynov pre obsluhu, ktoré uľahčujú detekčný proces.

Otvor pre presné označenie miesta
Značkovací otvor v strede oblasti merania umožňuje ľahké vyznačenie rizikovej alebo bezpečnej oblasti ceruzkou alebo perom s prístrojom priloženým na stenu - pre presné a hlavne bezpečnejšie vŕtanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné detektory kovov
Záruka: 2 roky
Balenie s kufrom: ne
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.34 kg
Max. hloubka detekce: 100 mm
Max. hloubka detekce dřevo: 25 mm
Max. hloubka detekce kov: 100 mm
Max. hloubka detekce vodiče pod napětím: 50 mm
Napájení: 4× 1,5 V LR3 AAA