BOSCH PEX 220 A excentrická brúska 125mm

Kód: 0 603 378 020
Značka: BOSCH
€60,43 €60,43 / 1 ks
U dodávateľa - 6-9 dní
Možnosti doručenia
excentrická brúska 220 W, kotúč 125 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie s PEX 220 A obsahuje

  • 1x box na prach s mikrofiltrom
  • 1x brúsny papier (Red Wood)

Excentrická brúska PEX 220 A kombinuje výkonnosť s pohodlnou prácou a hodí sa na menšie brúsne práce s drevom, sadrou, tmelom a lakovanými povrchmi a to vrátane zakrivených plôch. Pohodlné jednoručné používanie v horizontálnej aj vertikálnej polohe a nad hlavou je možné vďaka ľahkej konštrukcii (1,2 kg), nízkym vibráciám a pästnej rukoväti, ktorá skvele padne do ruky. S brúskou PEX 220 A získa užívateľ robustnú a dobre vybavenú excentrickú brúsku s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

Systém na zníženie vibrácií pri práci
Excentrická brúska Bosch je vybavená systémom "Low Vibration", ktorý pohlcuje nárazy a tlmí vibrácie, a znižuje tak únavu používateľa pre pohodlnú, plynulú a jednoduchú prácu aj pri dlhšom alebo náročnom používaní.

Mikrofiltračný box na zber prachu
Prach je počas brúsenia automaticky odsávaný do odnímateľnej mikrofiltračnej nádoby na prach pre zaistenie viditeľne čistejšieho pracoviska. Náradie je navyše možné tiež pripojiť k vysávaču a dosiahnuť tak ešte vyššiu čistotu pracovného prostredia.

Jednoduchá výmena brúsneho papiera
Prachotesný spínač brúsky zabraňuje zaneseniu spínačom prachom a jej utesnená konštrukcia s kvalitnými guličkovými ložiskami zaisťuje efektívny výkon a dlhú životnosť aj v náročnom pracovnom prostredí (dielňa, garáž, stavba).

Rukoväť na ovládanie jednou rukou
Rukoväť do dlane umožňuje pohodlnú prácu jednou rukou v akomkoľvek smere, takže obsluha má vždy voľnú druhú ruku, ktorú si môže v prípade potreby pridržiavať obrobok na mieste.

Tlmiaca vložka pre pohodlný úchop
Pestná rukoväť excentrickej brúsky Bosch PEX 220 A s mäkkou tlmiacou vložkou zaisťuje pohodlné ovládanie a vynikajúcu kontrolu nad náradím, čo príde obzvlášť vhod pri dlhodobejšom používaní.

Dodatočné parametre

Kategória: Excentrické brúsky
Záruka: 2 roky
Balenie s kufrom: ne
Excentricita: 1,25
Hmotnost nářadí: 1.4 kg
Jmenovitý příkon: 220 W
Počet kmitů: 24000 kmit/min
Průměr kotouče: 125 mm
Regulace výkonu: ne