BOSCH GO aku šroubovák 3,6V + sada bitů

aku šroubovák 3,6 V, aku 1,5 Ah, kufr + sada bitů (25x)

0 601 9H2 101 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
u Vás 7.12.
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
66,00 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s Bosch GO obsahuje
  • 1x sada bitov (25-dielna)
  • 1x skrutkovacie bit Ph2
  • 1x kábel micro USB
  • 1x adaptér pre USB
  • 1x kufor L-Boxx mini

Najnovšia generácia aku skrutkovača Bosch GO 2.0 z profesionálnej rady náradie Bosch určený pre pravidelné remeselné využitie a montážne práce. Konštrukcia aku skrutkovača GO vychádza z obľúbeného modelu skrutkovača PushDrive, ale prispôsobený pre náročnejšie požiadavky remeselníkov. Napájanie aku skrutkovača Bosch GO je riešené pomocou micro USB kábla a je dodávaný vrátane 25-dielna sady skrutkovacích bitov a odolného kufríku L-Boxx mini s vnútornou vložkou pre jednoduché uloženie príslušenstva.

Mechanická spojka
Aku skrutkovač Bosch GO je vybavený účinnou mechanickou spojkou s nastavením uťahovacieho momentu a režimom maximálneho výkonu. Výkon skrutkovača je tak možné jednoducho upraviť podľa typu práce a používaných nástrojov.

Duálná aktivácia
Aku skrutkovač GO ponúka praktickú funkcií duálny aktivácie, ktorá umožňuje ovládať náradie pomocou stlačenia spúšťacieho spínača alebo stlačením skrutkovača na bit. Aku skrutkovač možno využiť tiež pre manuálnu skrutkovanie vďaka silnej aretácie vretena.

Elektronická brzda
Pre maximálne pohodlie obsluhy je aku skrutkovač vybavený aj elektronickou brzdou, ktorá pri deaktivácii okamžite zastaví otáčanie. Náradie je navyše vybavené funkciou Smart Stop, ktorá automaticky vypne otáčanie v prípade hrozby strhnutie skrutky.

Predĺžená záruka (36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení elektrického náradia možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Pre predĺženie len stačí do 4 týždňov od zakúpenia aku skrutkovač zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch.
1.5 Ah Kapacita akumulátoru
2,5-5 Nm Max. kroutící moment
360 ot/min Volnoběžné otáčky
3,6 V Napětí akumulátoru
0.3 kg Hmotnost
Softgrip
Příklep
Ochrana EMP
Ochrana ECP
Vypnutí příklepu
Bezpečnostní spojka
Regulace výkonu
1/4 Upínání nástroje
LED světlo
ano Nabíječka
Li-ion Typ akumulátoru
ano Pravý/Levý chod
ano Kufr
5 Stupně kroutících momentů

Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Vhodné príslušenstvo k BOSCH GO Professional