BOSCH GMS 120 Professional univerzální detektor

univerzální detektor na železné/neželezné kovy, dřevo a vedení pod napětím, max. dosah 120 mm

0 601 081 000 Kód produktu:
Výrobca:
24 mesiacov Záruka:
Na objednávku
4-8 dnů
  
Dostupnosť:
Tovar je vo väčšine prípadov bežne dostupný v uvedenej lehote. V prípade, že by tovar nebolo možné doručiť, budeme Vás bezodkladne informovať.
8 €
Doprava:
Naša cena s DPH:
94,20 € 

 

Kúpiť kusov:


Balenie s GSM 120 obsahuje
  • 1x batéria 9V (6LR61)
  • 1x ochranné puzdro
  • 1x pútko na zápästie

Materiálový detektor Bosch GSM 120 s automatickou kalibráciou je profesionálnym nástrojom pre kvalitné a presné podpovrchové vyhľadávanie železných/neželezných kovov, drevených konštrukcií a vedenie pod napätím. Detektor je vybavený trojicou detekčných režimov podľa typu použitia (suché stavby, železné kovy, vedenie pod napätím) s maximálnym dosahom až 12 cm. Detektor GSM 120 patrí do kategórie profesionálneho náradia Bosch, ktoré umožňuje využiť zariadenia aj v náročnejších pracovných podmienkach.

Trojica detekčných režimov
Detektor GSM 120 je vybavený trojicou detekčných režimov podľa typu použitia (suché stavby, železné kovy, vedenie pod napätím). Pri pozitívnom výsledku hľadaní prístroj upozorní obsluhu zmenou farby svetelného krúžku a akustickým signálom

Vizuálná detekcia Center Finder
Prístroj je vybavený inovatívnou stupnicou Center finder, ktorá uľahčuje presnú lokalizáciu a indikuje stred nájdeného objektu. Pomocou otvoru v strede svetelného krúžku je potom možné stred hľadaného objektu pohodlne označiť.

Lokalizácia do hĺbky až 12 cm
Lokalizácia objektov v stene pred vŕtaním zaisťuje väčšiu bezpečnosť pri práci, a to najmä pre remeselníkov pri renovačných prácach, pri vešaní skriniek, kuchynských liniek, umývadiel, bojlerov a vykurovacích sústav alebo pri montáži protipožiarnych systémov.

Odolná konštrukcia s ochranou IP54
Univerzálny detektor Bosch GSM 120 je vybavený gumenými chráničmi, nárazuvzdorným krytom a ochranou triedy IP54 proti prachu a vode. Zariadenie je naviac dodávané vrátane textilného obalu pre bezpečnú manipuláciu a uloženie.

Nadštandardná záruka (až 36 mesiacov)
Výrobca Bosch ponúka pri zakúpení meracej techniky možnosť predĺženia záruky až na 36 mesiacov (bežne 24 mesiacov). Pre predĺženie stačí iba do 4 týždňov od zakúpenia detekčnej prístroj zaregistrovať na oficiálnych stránkach Bosch Professional.
0.27 Kg Hmotnost
80 mm Max. hloubka detekce měď
120 mm Max. hloubka detekce kov
120 mm Max. hloubka detekce
38 mm Max. hloubka detekce dřevo
50 mm Max. hloubka detekce vodiče pod napětím
85x200 mm Rozměry
Displej
ne Kufr
kartonová krabice Balení
5 min Automatické vypnutí
automatická Kalibrace
IP54 Třída ochrany
1x aku 9 V NapájeníNávody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů

Podobné produkty k BOSCH GMS 120