BOSCH AMW 10 RT pohonná jednotka + strunová sekačka

pohonná jednotka 1000 W + vyžínací nástavec

BOSCH AMW 10 RT pohonná jednotka + strunová sekačka
0 600 8A3 300Kód produktu:
BOSCHVýrobca:
Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Vyberte si prosím podobný produkt
z ponuky uvedenej nižšie.


Bosch AMW 10 + strunová kosačka je multifunkčné zariadenie s nástavcom na strunovú kosačku, s ktorou sa budete pýšiť záhradou ako z ukážkového katalógu! Táto výkonná pohonná jednotka od značky Bosch zaručuje rýchlu výmenu obyčajným "zacvaknutím" bez použitia akéhokoľvek náradia. Vyskúšajte unikátnu novinku AMW 10 + strunová kosačka - pohonná jednotka s bonusovým nástavcom na strunovú kosačku, ktorá šetrí čas, peniaze a námahu!

Toto multifunkčné zariadenie je vybavené praktickou prídavnou rukoväťou, ktorá je otočná o 360 ° a dokáže sa prispôsobiť vašim potrebám a činnosti, ktorú práve vykonávate. Pohodlný popruh na rameno vám taktiež pomáha pri manipulácii s týmto zariadením. AMW 10 + strunová kosačka vlastní vysoko ergonomický dizajn, mimoriadne nízku hmotnosť a hák pre závesné uskladnenie. To všetko z nej robí multifunkčný nástroj s veľmi jednoduchou a komfortnou ovládateľnosťou. Bosch AMW 10 + strunová kosačka - pohonná jednotka s nástavcom na strunovú kosačku je úplná novinka vo svete záhradníčenia, s ktorou vykonáte 3x viac práce!

Výhody multifunkčného náradia Bosch AMW 10 + strunová kosačka:

  • jednoduchá výmena zacvaknutím bez použitia nástrojov
  • vysoký výkon
  • ergonomický tvar, prídavná otočná rukoväť, popruh na rameno - uľahčuje manipuláciu a dokáže sa prispôsobiť akejkoľvek činnosti, šetrí vaše zdravie
  • hák pre závesné uskladnenie
  • výkonný sekací nástavec
Súčasť dodávky:
Popruh na rameno
Tieto údaje bohužiaľ nie sú k dispozícií.Návody:

Pozarucni servis:

Stáhnout prohlížeč PDF souborů